به گزارش سرویس وبگردی مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

بهاره رهنما پس از ازدواج دومش بیشتر به خبر یک خبرگزاری ها تبدیل شده است. بهاره رهنما خودش نیز به حواشی که پس از ازدواج دوم برایش پیش آمده واقف است. ظاهرا این حواشی روی بهاره رهنما تاثیری ندارد چرا که او خود را شخصیتی محکم توصیف کرده است. بهاره رهنما همسر دومش را هدیه امام رضا(ع) به او می داند. در این فیلم بهاره رهنما می گوید که حواشی خانواده اش و مادر و خواهرش را آزار می دهد.

بهاره رهنما در غرفه همسرش حاضر شد

بهاره رهنما در تازه ترین تعریف خود از ازدواج دومش تعبیر جالبی برای ازدواج با حاجی همسرش به کار برد که حاشیه ساز شد.

بهاره رهنما این روزها درگیر حمایت از کسب و کار همسرش است. حاجی همسر بهاره در زمینه لوازم آرایشی فعالیت می کند و این روزها در یک نمایشگاه سراسری غرفه ای بر پا کرده و به همین دلیل او هم در غرفه حاجی حاضر می شود و استقبال بسیار خوبی از بهاره رهنما شده و مردم برای عکس گرفتن با او به غرفه حاجی می روند.

حاشیه های فعالیت خیر بهاره رهنما

بهاره رهنما مدتی قبل برای حمایت از شهرها و روستاهایی که مشکل آب دارند تعداد تانکر آب تهیه و ارسال کرد اما این کار او برعکس پرحاشیه شد. دلیل این در دست داشتن پلاکارد بهاره رهنما و عکس گرفتن بچه های روستایی کنار این پلاکاردها بود. او هر چند مدت یکبار گزارشی از اقدامات خود را در صفحه شخصی خودش منتشر می کند. اما اینبار با انجام حرکت جنجالی خشم برخی از کاربران شبکه های اجتماعی را برانگیخت.

بهاره رهنما عکس پسر بچه ای را استوری کرد که در یک روستای فقیر در کنار یک تانکر آب ایستاده و نوشته ای را با عنوان بهاره رهنما (اشاره به اهدایی بهاره رهنما) در دست دارد. تعداد زیادی از کاربران این کار بهاره رهنما (گرفتن نوشته در دست افراد محروم جامعه برای عکس گرفتن) را ریا دانسته اند و خب تعداد قابل ملاحظه ای هم از این اقدام بهاره رهنما حمایت کرده و آن را ترویج و تبلیغ کار خیر می دانند.

منبع : برخط نیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

خانه – بیاخبر