به گزارش سرویس وبگردی مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

نیوشا ضیغمی بازیگر سینما و تلویزیون تهران به دنیا آمد است  نیوشا ضیغمی فارغ التحصیل رشته روانشناسی کودک از دانشگاه شهید بهشتی تهران است. نیوشا ضیغمی  در سکانس کوتاهی از فیلم چارسو با مادرش همبازی بود.نیوشا ضیغمی سال ۸۹  با آرش پولاد خان ازدواج کرد نیوشا ضیغمی در کلاس های آزاد بازیگری کانون سینماگران جوان شرکت کرد است

در سی و هفتمین فستیوال بین المللی فیلم مسکو کشورهای بسیاری من جمله روسیه، اسپانیا، فرانسه، ایران، بلغارستان و صربستان حضور دارند که فیلم «دریا و ماهی پرنده» به کارگردانی مهرداد غفارزاده و تهیه کنندگی امیر پورکیان از طرف دبیرخانه جشنواره فیلم مسکو برای حضور در بخش اصلی این جشنواره پذیرفته شده بود.

این فستیوال با حضور بازیگرانی چون نیوشا ضیغمی و علی اکبر صحرایی که از بازیگران اصلی این فیلم هستند، برگزار شد.

یوشا ضیغمی یکی از بازیگران اصلی فیلم درباره حضور «دریا و ماهی پرنده» در جشنواره مسکو گفت: «فیلم سوژه بسیار متفاوتی دارد و قطعاً در زمان اکران عمومی حرف های بسیاری برای گفتن خواهد داشت.

با توجه به مضمون خاص فیلم که به کودکان کار نیز اشاره داشت بازیگران نوجوان بسیاری در آن به ایفای نقش پرداختند که علی اکبر صحرایی یکی از همین بازیگران نوجوان بود. او بازی بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشت به طوری که ما نیز از بازی وی متحیر بودیم».

نیوشا ضیغمی و همسرش در فستیوال فیلم مسکو شرکت کرده اند. نیوشا ضیغمی با فیلم «دریا و ماهی پرنده» به کارگردانی مهرداد غفارزاده در این جشنواره شرکت کرده است.

 

نیوشا ضیغمی

منبع:ساعدنیوز

 

 

 

خانه – بیاخبر