به گزارش سرویس وبگردی مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

نفیسه روشن بازیگر ایرانی است .نفیسه روشن لخیرا حواشی زیادی برای خود ایجاد کرده است.نفیسه روشن ازدواج کرده است. نفیسه روشن کار تبلیغات هم می کند. نفیسه روشن اخیرا اقدام عجیبی را انجام داده است.

به گزارش رکنا، نفیسه روشن هم مانند برخی از بازیگران با گرفتن پول مردم را تشویق به مهاجرت و خرید خانه در کشورهای خارجی کرد.

چندی پیش برخی از بازیگران تلویزیون با گرفتن پول تبلیغی را منتشر کردند که در آن مردم را تشویق به رفتن از ایران و خرید خانه در خارج از کشور کردند که صدمات زیادی به اقتصاد ایران می زند. یکی از جنجالی ترین افرادی که این کار را انجام داد سید جواد هاشمی بود که از مردم عذرخواهی کرد.

کسب درآمد نفیسه روشن از اینستاگرام

به لطف حاشیه هایی که خانم نفیسه روشن بعد از طلاق داشته حالا او به جمع میلیونی های اینستاگرام پیوسته و درامد خوبی می تواند از صفحه خود داشته باشد. او هم مانند بازیگران زن (بهاره رهنما، نیوشا ضیغمی، فریبا نادری و ….) اقدام به کسب درآمد از صفحه خود می کند و در تبلیغات مختلف به عنوان مدل شرکت دارد. خانم روشن پس از جنجال های زیادی که بر سر طلاق خود داشت و این مدت حاشیه های فراوانی که به وجود آورد بعد از برگشتن از سفر کربلا اعلام کرد که دوباره ازدواج کرده است. جالب اینجاست که او هم همسر جدیدش را حاجی خطاب می کند و احتمالا باید مانند خانم بهاره رهنما شاهد متولد شدن زوج جدیدی در اینستاگرام با ترکیب حاجی باشیم

ازدواج جنجالی نفیسه روشن

نفیسه روشن این روزها حال و هوای دیگری دارد به دلیل اینکه بعد از برگشت از سفر کربلا خبر ازدواج مجددش را اعلام نمود تا مانند بهاره رهنما به کمپین حاجی ها بپیوندد (از این رو می گوییم کمپین حاجی چون نفیسه روشن هم شوهر جدیدش را حاجی خطاب می کند – ماننده بهاره رهنما). او با سفر به کربلا حاشیه های زیادی را به وحود آورده بود ولی دقیقا بعد از برگشت از سفر با اعلام ازدواجش دوباره تیتر یک حاشیه ها شد. نفیسه روشن در اظهار نظری عجیب تر ازدواجش را عاشق شدن دوباره (به یک نفر) اعلام کرده. با اینکه او نام شوهرش را فاش نکرده است ولی احتمالا یا عشق سابق قبل از ازدواجش است و یا همسر قبلی اش که طلاق گرفته دوباره برگشته است ! نکته بسیار جالب استفاده از ایموجی های هواپیما در پیام های اوست و تصویری که با یک قلب از یک هواپیمای خاص نشان داد که احتمال می رود همسر او خلبان است !

نفیسه روشن

منبع: برخط نیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و تنها جنبه سرگرمی دارد.

خانه – بیاخبر