بیاخبر – موتور جستجوگر خبر فارسی – اخبار لحظه به لحظه از خبرگزاری های ایران

بیاخبر یک موتور جستجوی خبری می باشد , که اخبار را از منابع مختلف خبری جمع آوری کرده و برای بازدید کنندگان به نمایش در میآورد .

بیا خبر گیلان
بیاخبر گیلان

اولین موتور جستجوی راه اندازی شده و استارت شروع به کار سایت بیاخبر با اولین خبرخوان گیلان با نام بیاخبر گیلان بود .

برای مشاهده آخرین اخبار استان گیلان , اخبار شهرستان رشت , اخبار شهرهای مختلف گیلان , اخبار رودبار ,اخبار منجیل ,اخبار لاهیجان,اخبار شفت ,اخبار فومن ,اخبار بندرانزلی ,اخبار آستانه ,اخبار آستارا ,اخبار رودسر , اخبار لنگرود و … میتوانید روی ادامه کلیک نمایید .

ادامه

بیاخبر هنرمندان
موتور جستجوی اخبار هنرمندان , بازیگران ایران و جهان

بیاخبر هنرمندان دومین موتور جستجوی سایت بیاخبر می باشد , که اخبار هنرمندان ,بازیگران و سینمای ایران و جهان به نمایش می گذارد .

سایت خبری بیاخبر هنرمندان جدیدترین اخبار چهره ها، خبر چهره ها، آخرین اخبار سایت های خبری چهره ها، پربیننده ترین و آخرین اخبار چهره ها روز ایران و جهان در وب سایت بیا خبر هنرمندان, تازه ترین عکس و اخبار بازیگران و چهره های مشهور ,اخبار فرهنگی،بازیگران هالیوود،اخبار هنرمندان,بازیگران،سریال،فیلم،اخبار بازیگران،صدا و سیما،فرهنگ و هنر,بازیگران ایرانی،بازیگران زن را از منابع معتبر خبری جمع وری کرده و برای بازدید کنندگان به نمایش میگذارد.

 

برای مشاهده سایت بیا خبر هنرمندان روی ادامه کلیک نمایید .

آن زندگی که لایقش هستم

۱۵ مرداد — ۱۵ آذر

از سیناک تا ماتیس

۱۵ مهر — ۱۵ آذر

“Cyborgs, as the philosopher Donna Haraway established, are not reverent. They do not remember the cosmos.”

موزهٔ هنر مدرن، در هفت طبقه با معماری برجسته، نمایشگاه‌های بین‌المللی هنر معاصر را برگزار می‌کند. توجه به مسائل وجودی، سیاسی و فلسفی برنامهٔ اصلی ماست. به عنوان بازدید کننده شما را به یک گردش رایگان شامل گفتگوهای هنری، سخنرانی، نمایش فیلم و … دعوت می‌کنیم.

نمایشگاه‌ها توسط موزهٔ هنر مدرن و با همکاری هنرمندان و موزه‌داران در سراسر دنیا برگزار می‌شوند و غالبا مورد توجه بین المللی قرار می‌گیرند. موزهٔ هنر مدرن، به عنوان موزهٔ برتر سال در اروپا مورد تقدیر ویژه قرار گرفته و نامزد دریافت جایزهٔ موزهٔ برتر سال در سوئد و همچنین جایزهٔ انجمن موزهٔ اروپا بوده است.

 

عضو شوید و پیشنهادهای انحصاری دریافت کنید!

اعضا به نمایش‌ها و فروش‌های انحصاری دسترسی خواهند داشت. حق عضویت سالانه ۹۹.۹۹ دلار است.