به گزارش سرویس وبگردی مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

ریحانه پارسا سرنوشت عجیبی را برای خود رقم زد. ریحانه پارسا پس از مهاجرت از ایران انواع و اقسام حواشی را یدک کشید. ریحانه پارسا پس از نقش آفرینی در سریال پربیننده “پدر” می توانس به چهره هنری محبوبی تبدیل نشود اما ظاهرا علاقه ریحانه پارسا به مشهور شدن با انجام حرکات زشت رفتاری بیشتر بود تا کارهای هنری است. اما ریحانه پارسا از محبوبیتت خود در میان مردم ترکیه صحبت می کند.

به گزارش رکنا، ریحانه پارسا با انتشار تصاویری از ابراز محبت مرد ترکیه به او ادعا می کند که به دلیل بازی در سریال پدر در میان مردم ترکیه طرفداران زیادی دارد.

به تازگی سریال پدر در شبکه جهانی آی فیلم بازپخش می شود که ظاهرا در ترکیه هم بیننده دارد و ریحانه پارسا توانسته تا حدی که خودش ادعا می کند در ترکیه به فردی شناخته شده تبدیل شود. او برای اثبات محبوبیت خود در ترکیه پیام هایی که از مردم ترکیه دریافت می کند را نشان می دهد و به آنها استناد می کند.

بازگشت دوباره ریحانه پارسا به سینمای ایران

این روزها با اکران فیلم سینمایی گشت ۳ که ریحانه پارسا قبل از خروجش از ایران بازی کرده بود حاشیه های او دوباره زنده شده اند و مردم او را در سینمای ایران می بینند. داستان حاشیه های فیلم گشت سه چه بود ؟ ریحانه پارسا قبل از خروجش از ایران در فیلم پر فروش گشت ارشاد ٣ بازی کرده بود که پیشبینی می شد با اکرانش رکورد فروش سال اخیر را جابه جا کند ولی با مهاجرت و برهنه شدن خود باعث توقیف این فیلم شده است. مسئولان این فیلم در حال رایزنی با مقامات برای مجوز اکران آن هستند و به نظر می رسد احتمال دارد این فیلم به زودی اکران شود. سهیلی در حالی خبر اکران فیلم جدیدش را اعلام می کند که همین چند روز پیش مرتضی شایسته، تهیه کننده پرکار سینما و دبیر شورای صنفی نمایش از تعیین تکلیف فیلمی خبر داده بود که به خاطر بازی ریحانه پارسا دچار حاشیه شده و در آستانه توقیف قرار دارد. بر اساس این خبر؛ خبرگزاری های هنری از قول شایسته نقل کرده بودند که «قرار است جلسه ای در تهران تشکیل تا مشخص شود با توجه به بازی ریحانه پارسا، سلبریتی تازه مهاجرت کرده ساکن ترکیه در فیلم «گشت ارشاد ٣»، آیا جدیدترین فیلم سعید سهیلی مجوز نمایش خواهد گرفت یا نه؟» پرسشی که با توجه به استوری اخیر سعید سهیلی به نظر می رسد که به پاسخ خود دست یافته و فرجام سومین فیلم از مجموعه کمدی «گشت ارشاد» مشخص شده است.

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا و حرف های عجیبش

مدتی است که او فاز جدید گرفته و حرف های عجیب و غریبی می زند که خود را شخصی پیچیده نشان دهد. ریحانه پارسا بازیگر زن جنجالی مهاجرت کرده از ایران همیشه به نیروی مخفی که به او کمک می کند و حواسش به او هست صحبت می کند ولی هیچوقت صراحتا نگفته که منظورش خداوند است. اراده همان فرستنده از سوی اوست،اراده بر خود همان سخن اوست… ریحانه پارسا از خانواده اش خیلی دلتنگ برادر کوچکش است و همیشه ابراز دلتنگی شدید برای او می کند ولی ظاهرا خانواده اش تمایلی برای پیوستن به او در ترکیه ندارند. ریحانه پارسا اخیرا اعلام کرده که از رفتن به این راه پشیمان است و به آخر خط رسیده و امیدی به زندگی ندارد. شاید یکی از دلایل اصلی این صحبت ها شکست در جذب فالوور و کسب درآمد از ایرانی هاست. او می گوید که دیگر امیدی به زندگی ندارد و باخته است و به آرزوهایی که داشته نتوانسته برسد. البته او ابتدای لایو اینستاگرامی خود به نقد حرکت هنرستان سوره و تعطیل کردن برخی رشته های نمایشی برای دختران پرداخت و دوباره اتهاماتی را به کارگردان مشهور و جنجالی زد.

ریحانه پارسا کیست ؟

منبع: برخط نیوز

خانه – بیاخبر