به گزارش سرویس وبگردی مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

به گزارش رکنا، در این مطلب میزان عصبانیت متولدین نیمه اول سال را می سنجیم تا متوجه شویم کدام ماه ها افراد عصبانی بیشتری دارند. در خبر بعدی می توانید نیمه دوم سال را مطالعه کنید.

مانند باروتی تصورشون کنید که به سادگی مشتعل شده که خودتون و ایده ها و اون کارای تـو سرتون رو با هم خواهـد سوزوند. البته نکته جالبشـون این است کـه فـوری هـم آروم میشن و به روال عادی زندگی برمیگردن. در ضمـن وقتی عصبانیش میکنید در منتظر شنیدن هر تیکه ای از طرف آن ها باشین. حرف های سنگین و دردآور

بـه طـور اصولی آدم های خونسردی هستن ، یعنی با نگاهی سنگین شمارو در خودتـون فـرو میکنن که از این حرفای تو مخی نزنیـد و ایـن جنگ رو شروع نکنید ! ولی اگه از اون دسته آدم هـا باشید که خودتـون برای خودتون دردسر درست می کنید، یهـو میبینید که با بزرگترین و ترسناک ترین آدم دنیا مواجه شدید ! یعنی ممکنه چیزایی بگه که به طور کلی نابود بشید.

خردادی ها همینطوری فکر درگیری دارن برای همین بهشون پیله کنیـد زودی جـوش میارن. شنیده شده تیکه های تیز و ریزی دارن که ممکنه تا ته قلب شما هـم نفوذ کنه. علت این کار اون ها اینه که هـوش و ذکاوت بالا باعث میشه ریزترین نکات شخصیتی و نقطه ضعف ها رو به خوبی بشناسن و تشخیص بدن. پس اگر قصد اذیت کردن اون ها رو دارید به شدت مراقب خودتون باشید.

تیرماهی هـا خیلی زود و بدون اتلاف وقت ، سوار اسب خروشان عصبانیت شـده ، و فرقی نـداره جلوش کی باشه چنان حرکت ناگهانی میکنن کـه بعـدا خودشون جا میخورن خلاصه خیلی مراقب باشید ، دعوا کردن با شما برای آن ها بسیار کار راحتیه پس پا روی دم عواطفشون نگذارید و عصبانیشون نکنید ، مگر اینکه از زندگی کردن خسته شده باشید و از جونتون سیر شده باشید.

دیده شـده شـما رو تحویل نمیگیرن که بخواید برید روی اعصابش اما اگه به شعورشون توهین بشه یا بدتر از همه تحقیر بشه و دست کم گرفته بشه اون وقته کـه خـب میتونه شما را نابود کنه ولی فکرنکنید هم که رهاتون نمیکنه و برای همیشه از لیست آدم جالبهاشون خط نمیخورید.

شهریوری ها اصـل عصبانیت رو نهفته نگه میدارن و جمع میکنن ، هی جمع میکنن ، هی جمع میشه و ظاهر رو حفظ میکنن اول فاصله میگیرن ، چیزی نمیگن ، هی بیخیال میشن کمی سرد میشـن ، سرشـون میره تو کار خودشون ، اما در جایگاهی که توقع ندارید ، یکدفعه تمام دق و دلی سرشما خالی میشه چـون جزییات خیلی یادش میمونه.

خانه – بیاخبر