به گزارش سرویس وبگردی مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

هانیه توسلی بازیگرمعروف است هانیه توسلی علاوه بر چهره خوب بازی بسیار دیدنی ای هم داردهانیه توسلی از هنرمندان بی حاشیه اما پر طرفدار سینما می باشد هانیه توسلی در حال حاظر اینستاگرامش ۲ میلیون دنبال کننده دارد.هانیه توسلی به تازگی در سریال جذاب «زخم کاری» بازی داشت. هانیه توسلی با استعداد خودش به این جایگاه رسید نه حواشی و زیبایی

تصاویری خوشگل از او در جشنواره فیلم فجر منتشر شده که در ادامه مشاهده می کنید.

هانیه توسلی

هانیه توسلی

هانیه توسلی

ماجرای تجاوز به هانیه توسلی و تکذیب آن

از مدت ها قبل جنبشی به نام “من هم” در میان بانوان راه افتاده بود و افرادی که یک روز مورد تجاوز و تعرض جنسی توسط آقایان قرار گرفته اند با زدن این هشتگ به این پویش می پیوستند.

در این میان تعدادی از افراد معروف و سرشناس هم به این پویش آمدند اما جالب ترین آن ها هانیه توسلی بود که با انتشار تصویری از جوانی هایش متن بلند بالا در همن راستا نوشت و خود را تجاوز دیده معرفی کرد.

هانیه توسلی

در نظرات این پست صحبت های زیادی شد اما بعد از مدتی هانیهخ توسلی با تغییر متن این پست و تکذیب تجاوز نوشت: متن پست قبل تغییر می کند. من می دانم اذهان عمومی روزی رشد خواهد کرد و ظرفیت پذیرش مشکلات زنان این سرزمین را خواهد داشت. روزی می آید که وقتی زنی دردی را فریاد می زند، همدلی و درک و فرهنگ جامعه حمایتش خواهد کرد. به امید آن روز. نیت من اعلام همدری با زنان آزاردیده بود، خود من هم مثل خیلی ها آزار دیده ام.

هانیه توسلی

بازیگر سرایل زخم کاری در ادامه گفت : آزار و تعرض و تبعیض جنسیتی و توهین و تحقیر زنان سال های سال است که در ریز و درشت زندگی مان وجود دارد. این ماجرا زمانی بیشتر نمود پیدا می کند که مردان در موضع قدرت به خودشان اجازه ی گفتن هر حرف و انجام هر رفتاری را می دهند. کاش نترسیم.

حرف زدن در مورد آزار و تعرض وقتی در جایگاه ضعیف تر باشی شجاعت و جسارت فوق العاده ای می خواهد، می دانم.

هانیه توسلی

ازدواج هانیه توسلی

این هنرمند کشورمان می گوید تا به حال خواستگاری رسمی به صورتی که به خانه مان بیایند و من چایی بیاورم نداشته ای و در حال حاظر مجرد هستم.

منبع: شایا نیوز

خانه – بیاخبر