به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

به تازگی سلسله ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده است که تعدادی از سلطنت طلبان و مزدوران خارج‌نشین با حمله و هتاکی به گوهر خیراندیش و پرویز پرستویی بازیگر سینما و تلویزیون قصد برهم زدن آرامش این افراد و ایجاد موج منفی نسبت به موضوعات مطرح شده را داشته‌اند.

به گزارش وقت صبح به نقل از آخرین خبر، در ویدئوی فوق پرویز پرستویی در پاسخ به اعتراض چند تن از ایرانیان ساکن لس‌آنجلس و این سوال که چرا از آبان ماه ۹۸ چیزی نمی‌گویید، گفت: امیدوارم در هیچ جای جهان قطره خونی ریخته نشود.

 

جواب پرویز پرستویی

چه آبان ۹۸ باشد و چه جنگ در اوکراین، شما یک جایی را خواب بودید و حرفهای من را نشنیدید مثل خیلی‌هایی که خواب بودند و یه دفعه بنزین گران شد. بنده لحظه به لحظه همه این کارها را کردم نه بخاطر اینکه شما خوشتان بیاید.

باید بیایید در ایران زندگی بکنید. من در سیستان و بلوچستان رفتم در کنار مردم بودم که برخی از آدم‌ها هویت (شناسنامه) ندارند. من پرویز پرستویی و رسول خادم را می‌شناسند اما نه به عنوان اینکه من یک بازیگر هستم چون اصلا رادیو، تلویزیون ندارند.

من قرار است سازنده باشم. من جراتم از شما خیلی بیشتر است. شما فکر نکنید اینجا فریاد می‌زنی برایت دست می‌زنند من در ایران دارم گلویم را پاره می‌کنم.

من بابت اینکه گفتم (بچه سیستان بلوچستانی) شناسنامه ندارد چندین بار رفتم و جواب پس دادم. اما اشکالی ندارد چون من نقدم را در مملکت خودم می‌کنم.

در ویدئوی دوم فردی به نام «سام رجبی» که از سلطنت طلبان مطرح فضای مجازی است، در حاشیه نمایش اکران فیلم «داستان‌های هزار و یک روز» به کارگردانی حبیب احمدزاده در آمریکا، از پرویز پرستویی خواست تا روابط خود را شفاف‌سازی کند.

بر اساس تصاویر انتشار یافته، پرویز پرستویی با عصبانیت به فیلم برداری وی اعتراض کرده و دوربین وی را منحرف می‌کند.

 

حمله به گوهر خیراندیش

در ویدئوی آخر تعدادی از سلطنت طلبان به گوهرخیراندیش بازیگر سینما و تلویزیون حملات شدید لفظی می‌کنند. ظاهراً این جماعت خارج‌نشین مقابل سالن نمایش فیلمی جمع شدند که پرویز پرستویی بازیگر سینما در آن حضور دارد.

فارغ از اینکه این جنس توهین‌ها، عاری از هرگونه حرکت مدنی و انسانی است؛ باید این سوال را از دستگاه دیپلماسی پرسید که آیا اقدامات حقوقی در این زمینه و برای جلوگیری از آن انجام شده است؟

ظاهراً این جنس رفتارها به صورت کاملا سیستماتیک طراحی شده و پیش از این هم در سطوح دیگری اتفاق افتاده است. در بین توهین کنندگان صدای فردی می‌آید که خردادماه سال گذشته به جمعیت ایرانیان حاضر در انتخابات ریاست جمهوری هتاکی می‌کرد و ویدئوهایش را در فضای مجازی به اشتراک می‌گذاشت.

خانه – بیاخبر