به گزارش سرویس وبگردی مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

صبا راد مجری مشهور و سابق صدا و سیما است. صبا راد مدتی است به ترکیه مهاجرت کرده بود. صبا راد به ایران باز گشت.صبا راد از وقتی که به ترکیه مهاجرت کرد رفتارها ی بسیار جلفی از خود نشان داد که باعث انتقاد مردم شده بود. صبا راد اخیرا تبدیل به یک بلاگر در فضای مجازی شده است.

به گزارش رکنا، صبا راد مجری زن سابق صدا و سیما داستانی را روایت می کند که یک مرد متاهل علاقه زیادی به او داشته و به همین دلیل همسرش او را دعوا می کند و کانال شبکه را عوض می کند !

داستان از این قرار بوده که صبا راد می گوید یک زوج به من و مانی رهنما علاقه بسیار زیادی داشتند به طوری که همسر این آقا در کنسرت های مانی حضور پیدا می کردند و با او رفتار خیلی صمیمی داشتد و شوهر او ناراحت می شد. از آن طرف خود این آقا علاقه زیادی به برنامه های من داشت و همسر او برای تلافی کردن کانال شبکه را عوض می کند تا برنامه من را نگاه نکند.

صبا راد و همسر جنجالی در تهران

صبا راد و مانی رهنما

صبا راد مجری زن مشهور و البته جنجالی صدا و سیما که حالا دیگر مجری نیست و بلاگر اینستاگرام است مدتی است به تهران برگشته و همسرش مانی رهنما با آن همه توصیفاتی که از سختی زندگی در ایران داشت ظاهرا دوباره مجبور است آن سختی ها را تحمل کند ! این را واضح و روشن گفته که دیگر قرار نیست به ترکیه برگردد مگر برای مسافرت و اینگونه که مشخص است بیشتر روزهای سال را در ایران خواهد بود.صبا راد (فاطمه راد) متولد ۳۰/۸/۵۹ ، مجری برنامه «به خانه برمی گردیم» است و یک روز در میان در مقابل بینندگان شبکه تهران ظاهر می شود. او از سال ۷۵ گویندگی را از برنامه «ورزش ـ نشاط ـ تندرستی» آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید.

صبا راد

این مطلب از گروه وب گردی است و تنها جنبه سرگرمی دارد.

منبع: برخط نیوز

خانه – بیاخبر