به گزارش سرویس وبگردی مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

قیمت دلار نوسانات زیادی را طی می کند. قیمت دلار در معاملات صبح سه‌شنبه بازار آزاد نسبت به روز دوشنبه ۱۰ تومان کاهش یافته و ۲۸ هزار و ۱۹۰ تومان مبادله شد. صرافی ملی امروز قیمت دلار را ۲۶ هزار و ۹۵۹ تومان ثبت کرد. در بخش اقتصادی رکنا قیمت دلار و سایر ارزها را به صورت روزانه می آوریم. در ادامه جدول قیمت دلار و یورو را مشاهده کنید.

به گزارش رکنا، صبح امروز -سه‌شنبه بیست و پنجم آبان- قیمت دلار افت اندکی داشت و قیمت درهم نیز در محدوده ۷ هزار و ۷۲۰ تومان ماندگار بود.

قیمت ارز در بازار متشکل ارزی

قیمت دلار عمده در بازار متشکل ارزی صبح امروز ابتدا ۲۶ هزار و ۷۹۶ تومان ثبت شد و در نیمه روز به ۲۶ هزار و ۶۹۰ تومان رسید. قیمت دلار خرده فروشی (سنا) نیز صبح امروز ۲۷ هزار و ۶۴ تومان اعلام شد و در نیمه روز به ۲۶ هزار و ۹۵۷ تومان کاهش یافت.

قیمت یورو در بازار متشکل صبح امروز ابتدا ۳۱ هزار و ۲۶۹ تومان ثبت شد و در نیمه روز ۳۱ هزار و ۲۹۲ تومان اعلام شد. قیمت یورو سنا نیز ابتدا ۳۱ هزار و ۵۸۱ تومان ثبت شد و در نیمه روز ۳۱ هزار و ۶۰۴ تومان ثبت شد.

قیمت ارز های صرافی ملی

صرافی ملی امروز قیمت دلار را ۲۶ هزار و ۹۵۹ تومان ثبت کرد. قیمت یورو صرافی ملی نیز ۳۱ هزار و ۴۶۳ تومان اعلام شد.

قیمت ارز در بازار آزاد

قیمت دلار در معاملات صبح سه‌شنبه بازار آزاد نسبت به روز دوشنبه ۱۰ تومان کاهش یافته و ۲۸ هزار و ۱۹۰ تومان مبادله شد. قیمت یورو نیز ۳۲ هزار و ۲۸۰ تومان خرید و فروش شد.

قیمت درهم نیز که معامله‌گران آن را سیگنال دهنده قیمت دلار می‌دانند، در نیمه روز در قیمت ۷ هزار و ۷۲۰ تومان قرار گرفت که نسبت به روز دوشنبه تغییری نداشته است.

قیمت فروش


به تومان


 

قیمت خرید


به تومان


 

دلار بازار متشکل ۲۶۶۹۰

یورو بازار متشکل


 

۳۱۲۹


 

دلار در سنا ۲۶۹۵۷


 

یورو در سنا ۳۱۶۰۴


 

دلار صرافی ملی ۲۶۹۵۹ ۲۶۴۲۶
یورو صرافی ملی ۳۱۴۶۳ ۳۰۸۴۰
دلار بازار ۲۸۱۹۰
یورو بازار ۳۲۲۸۰
درهم بازار ۷۷۲۰

 

خانه – بیاخبر