به گزارش سرویس وبگردی مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

بهنوش طباطبایی همسر سابق مهدی پاکدل است. بهنوش طباطبایی بازیگر جوان سینما و تلویزیون است. بهنوش طباطبایی بازیگری آرام و محبوب است. بهنوش طباطبایی ظاهرا آب بازی را خیلی دوست دارد. بهنوش طباطبایی عکسی در فضای مجازی منتشر کرد.

به گزارش رکنا، فیلم بهنوش طباطبایی  حدود ۲۶سال پیش در برنامه‌ی «جدی نگیرید» اخیرا در فضای مجازی منتشر شده است. تغییر چهره این بازیگر در گذر زمان و زیبا تر شدن او نکته ای بود که توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کرد. همچنین برخی از مخاطبن عمل های زیبایی این خانم بازیگر را دلیل زیبایی او دانستند.

عکس های جذاب بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی با پرنده

بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی

بیوگرافی بهنوش طبابایی

بهنوش طباطبایی ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۳۶۰ در یوسف آباد تهران به دنیا آمد. طباطبایی در رشته مهندسی کامپیوتر دارای مدرک لیسانس و در رشته روانشناسی بالینی دارای مدرک دکترا است.او دوره بازیگری را در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران گذراند.

طباطبایی

بهنوش طباطبایی در اواخر زمستان ۱۳۸۹ وارد دوران جدیدی از زندگی اش شد و ازدواجش با مهدی پاکدل دنیای جدیدی را در پیش رویش قرار داد.

بهنوش طباطبایی و عاطفه رضوی

عاطفه رضوی همسر حسین پاکدل است و سالها قبل با بهنوش طباطبایی جاری بود. بهنوش طباطبایی در سال ۱۳۸۹ با مهدی پاکدل ازدواج کرده و پس از چند سال از یکدیگر جدا شدند.

عاطفه رضوی و بهنوش طباطبایی

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

خانه – بیاخبر