به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

صبا راد ویدئویی را از خود در اتاق خواب و در حال بیدار شدن منتشر کرد که واقعا در شان این مجری معروف نیست.

به گزارش وقت صبح، صبا راد مجری معروف برنامه به خانه برمی گردیم در اینستاگرامش ویدئویی را از خود در اتاق خواب و بیدار شدن به همراه  همسرش مانی رهنما به اشتراک گذاششت که این رفتارهای سبک به هبچ عنوان زیبا نیست.

وقتی عشق صبلی و آقای خواننده لو میره

صبا راد یکبار در گذشته ازدواج کرده و مانی همسر دوم او می باشد. البته او هنوز فرزندی نداره اما مانی از همسر سابقش پسر دار است. صبا خانم در کنسرت مانی رهنما دکلمه ای خواند و پس از پایان کنسرت با انتشار متنی در اینستاگرامش کلی از کنسرت تعریف کرد و مانی رهنما در پاسخ به او از عشق و دلبستگی گفت.

همین  مطالب باعث کنجکاوی مردم برای دانستن ارتباط اصلی بین این دو شد که در نهایت مانی رهنما دست به تایید این خبر برد.

درآمد صبا راد

البته درآمد صبا خانم فقط از تبلیغات اینستاگرامی نیست و ایشان هر از گاهی برای اجرای در برنامه های مختلف حاضر می شود. صبا چند شب گذشته به همراه همسرش مانی رهنما در مرکز تجاری اپال حضور داشت و برنامه اجرا کرد و احتما این زوج برای حضور پول خیلی خوبی هم گرفتند.

اما همانطور که همه ما می دانیم چاشنی بلاگر و اینفلوئنسر بودن یعنی از روزمرگی هاتو با کاربران درمیون بزاری و البته از انجای که همه آن ها لاکچری و همسر دوست هستند صبا خانم هم از همین ترفند استفاده کرده و با خوشگل کردن خود جلوی دوربین و استوری گرفتن از هر چیزی در زندگی اش تولید محتوا می کند.

خانه – بیاخبر