به گزارش سرویس وبگردی مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

محمود شهریاری زادهٔ ۲ دی۱۳۳۷ در بیجار، استان کردستان است . محمود شهریاری مجری سابق تلویزیونی است. محمود شهریاری سابقهٔ مجری‌گری در چند برنامهٔ تلویزیونی از جمله در شبکه تهران صدا و سیما را به‌همراه کاظم احمدزاده دارد. محمود شهریاری همچنین برنامهٔ زنده‌رود شبکه اصفهان را نیز اجرا کرده‌است. از دیگر کارهای محمود شهریاری به بازیگری در سریال مرد دوهزارچهره به‌عنوان
افتخاری و کار در رادیو می‌توان اشاره کرد.

به گزارش رکنا، محمود شهریاری که در هفته های گذشته با انتشار یک ویدیو از غذا خوردن مشهور و حاشیه ساز شده بود اینبار با خواندن آهنگی از خواننده زن مشهور حاشیه ای جدید به پا کرد.

محمود شهریاری رکورد ممنوع التصویری صدا و سیما را دارد و سالهاست که ممنوع التصویر است و جالب است بدانید همه چیز از انتشار فیلم و عکس های خصوصی زندگی اش آغاز شد و تا به امروز حاشیه ها ادامه داشته است.

محمود شهریاری کیست ؟

محمود شهریاری زاده ۲ دی۱۳۳۷ در بیجار، استان کردستان مجری تلویزیونی است. او سابقه مجری‌گری در چند برنامه تلویزیونی از جمله در شبکه تهران صدا و سیما را به‌همراه کاظم احمدزاده دارد. وی همچنین برنامهٔ زنده‌رود شبکه اصفهان را نیز اجرا کرده‌است. از دیگر کارهای او به بازیگری در سریال مرد دوهزارچهره به‌عنوان افتخاری و کار در رادیو می‌توان اشاره کرد. او در برنامهٔ تلویزیونی «فتیله جمعه تعطیله» شبکه دو به‌عنوان مجری مشغول فعالیت بوده‌است. مهمترین فعالیت شهریاری در رادیو و در برنامه سلام صبح بخیر بوده که در اثنای پخش این برنامه (بین سال‌های ۱۳۶۱ تا ۱۳۶۸)، وی به عنوان گزارشگر این برنامه حضور داشت و نقش بسزائی در موفقیت آن سال‌های برنامه سلام صبح بخیر داشت. به گفته محمود شهریاری، وی بیشترین میزان گزارش مستقیم از جبهه‌های جنگ ایران و عراق را در آرشیو رادیو ایران دارد که برای برنامه سلام صبح بخیر تهیه کرده است

جنجال انتشار فیلم های خصوصی محمود شهریاری مجری تلویزیون

محمود شهریاری شاید به نوعی رکورددار ممنوع‌التصویری در رادیو و تلویزیون ایران است. همچنین وی اولین قربانی انتشار تصاویر فیلم‌های خصوصی است. فیلم حضور وی در عروسی برادرش در اوایل دهه ۱۳۷۰ در ایران پخش شد که در بین مردم دست به دست می‌چرخید که این موضوع سبب مدت‌ها ممنوع‌التصویری وی شد.

منبع: برخط نیوز

خانه – بیاخبر