به گزارش سرویس وبگردی مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

 افسانه بایگان از بازیگران خوب و قدیمی است. افسانه بایگان متولد ۱۳۴۰/۱۰/۲۶ در تهران است. افسانه بایگان فیلمی جنجالی را از خود منتشر کرده است. افسانه بایگان در طبیعت مشغول به آواز خوانی بود. افسانه بایگان با این کار حاشیه های بسیاری را برای خود ساخته است.

به گزارش رکنا، افسانه بایگان اخیرا فیلمی را در حال آواز خواندن در طبیعت در کنار یک مرد در فضای مجازی منتشر کرده است. تک خوانی زنان یکی از قوانینی است که هم در کشور و هم در دین ما ممنوع اغلام شده است. این اقدام از طرف بازیگران که هر کدام از آن ها الگوهای جامعه هستند تنها به ترویج اقدامات نامتعارف کمک می کند. این اقدام خانم بازیگر واکنش های بسیاری را به همراه داشت به طوری که میان کاربران فضای مجازی مشاجره هایی هم شکل گرفت.

افسانه بایگان در حالی که کنار مردی که در حال نی زدن است ، خوانندگی می کند؛ فیلم آن را هم در فضای مجازی منتشر کرده است.

صدای این فیلم به دلیل محدودیت های پخش کمی تغییر داده شده است.

واکنش اداره کل هنرهای نمایشی به تک خوانی زنان

 رئیس شورای ارزش‌یابی و نظارت اداره‌کل هنرهای نمایشی در واکنش به انتشار ویدیو های تکخوانی یک بازیگر زن گفت: به هیچ وجه به تکخوانی بانوان مجوز نمی‌دهیم.

افسانه بایگان

افسانه بایگان در چه فیلم هایی بازی کرده

گمشده، دبیرستان، تشکیلات، بگذار زندگی کنم، مکافات، شکوه بازگشت، آلما، نابخشوده، مرد عوضی، طوطیا، عشق شیشه ای، کنعان، محاکمه، آدمکش، زن‌ها شگفت انگیزند، ۵۰ کیلو آلبالو، خبر خاصی نیست، نگار، میلیونر میامی، سربداران، تنهاترین سردار، سرنخ، نرگس، روزهای زندگی، روز حسرت، روزهای بی‌قراری، دل و… از دیگر فیلم‌ها و سریال‌هایی هستند که افسانه بایگان در آن‌ها نقش آفرینی داشته است.

گفتگوهای تاریخ شفاهی موزه سینمای ایران با هدف شناخت علاقمندان به سینما به ویژه جوانان و نسل‌های آینده با تاریخ و رویدادهای سینمای ایران و آشنایی و بهره مندی از سیر زندگی هنری پیشکسوتان و هنرمندان شاخص تهیه می‌شود و تاکنون تعداد زیادی از هنرمندان جلوی دوربین موزه سینمای ایران قرار گرفته اند.

افسانه بایگان (1)

خانه – بیاخبر