به گزارش سرویس وبگردی مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می شود. در فال ابجد مشاهده می کنید که ۴ حرف الف، ب، ج ، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می دهند. فال ابجد خود را در ادامه ملاحظه کنید.

 

فال ابجد متولدین فروردین

ابجد فال شما : آ آ ج

تعبیر : روابط عاشقانه شما هم اکنون در موقعیت بسیار بدی قرار دارد و شاید فریب و خیانت از جانب شریک احساسی تان دیده باشید و نسبت به این رابطه دلسرد شده باشید اما مطمئن باشید که در آینده باز به سمت شما باز خواهد گشت و از کارش پشیمان می شود. فقط کافی است صبور باشید. بهتر است مراقب پول های تان باشید و اینقدر ولخرجی نکنید چرا که تا آخر ماه دچار مشکل خواهید شد. فردی که نسبت به شما کشش پیدا کرده شاید شخص مناسبی برای تان نباشد پس تصمیم درست و منطقی برای خود بگیرید.

 

فال ابجد متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

ابجد فال شما : ج ج آ

تعبیر : زندگی تان سرشار از مال و برکت الهی خواهد شد و رزق و روزی فراوانی وارد زندگی تان می‌شود اما اگر نتوانید به خوبی اموال تان را مدیریت کنید به سادگی آن را از دست می دهید. فردی سعی می‌کند به صورت غیرمستقیم با شما ارتباط برقرار کند و درواقع از نظر عاطفی به شما علاقه دارد، اگر کمی خوب به اطراف تان نگاه کنید این فرد را خواهید یافت. اگر متاهل هستید بهتر است مشکلاتی که میان شما و همسرتان به وجود آمده را هرچه سریع تر برطرف کنید و نسبت به آن بی تفاوت نباشید.

 

فال ابجد متولدین خرداد

خرداد

ابجد فال شما : د آ د

تعبیر : گرفتاری‌هایی در پیش دارید که زندگی تان را کاملا مختل می کند و شما را به دردسر می‌اندازد اما اگر به خودتان مسلط باشید این موانع را هم از پیش رو برمی دارید. متاسفانه از روابط عاشقانه خود درس نمی گیرید و همچنان اصرار بر ادامه ارتباطی دارید که به پایان رسیده است، این عمل فقط غم و اندوه تان را بیشتر خواهد کرد پس از آن صرف نظر کنید. حرص و طمع موجب شده که از خانواده خود فاصله بگیرید، سعی کنید وابستگی تان را به مال دنیا کم کنید.

 

فال ابجد متولدین تیر

تیر

ابجد فال شما : ج ج ج

تعبیر : حرف هایی در رابطه با خود می شنوید که بسیار از آن پریشان خواهید شد و شایعات بی اساسی پشت سرتان شکل می‌گیرد اما نباید نسبت به آن بی تفاوت باشید و باید با فردی که این عمل را انجام داده به شدت برخورد کنید. قصد دارید کارهایی را انجام دهید که احتیاج به تلاش و توانایی بسیار دارد اما هم اکنون زمان مناسبی برای آن نیست پس صبر کنید تا موقعیت مناسبش فراهم شود. زندگی عاشقانه شما در مرحله بسیار خوبی قرار دارد پس کارهایی انجام ندهید که این ارتباط گسسته و موجب پشیمانی تان شود.

 

فال ابجد متولدین مرداد

مرداد

ابجد فال شما : ب آ آ

تعبیر : هدفی دارید که تا رسیدن به آن راهی نمانده و اگر کمی تلاش تان را بیشتر کنید مطمئنا به سعادت و خوشبختی خواهید رسید. اگر مجرد هستید ازدواج و نامزدی در پیش دارید و به زودی به وصال یار می رسید. اگر متاهل هستید مطمئنا در این سال نو رسیده ای در راه دارید که زندگی تان را سرشار از شادی و خوشحالی خواهد کرد. اگر پولی به دست تان رسید سعی کنید مقداری از آن را  به فردی کمک کنید که هم اکنون نیازمند یاری شماست و نسبت به او بی تفاوت نباشید. مطمئن باشید که این عمل تان را در آینده جبران خواهد کرد.

 

فال ابجد متولدین شهریور

شهریور

ابجد فال شما : آ د د

تعبیر : سعی کنید هرچه زودتر استرس و اضطراب را از خود دور کنید تا بتوانید در مسیرهای درست زندگی قدم گذاری کنید و شادی و خوشبختی را در خود به وجود بیاورید، بهتر است هرچه زودتر خودتان را از دوستان ناباب خود دور کنید چون آنها در وجودتان انرژی های منفی را به وجود می آورند و شما را با دردسر های خیلی زیادی در زندگی تان مواجه می کنند. به زودی در امورات کاری و شغلی به موفقیت‌های بالایی دست پیدا خواهید کرد و شادی و خوشبختی را در زندگی تان به وجود می آورید این روزها دلتنگ شخص احساسی خود هستید. به زودی تماس تلفنی از طرف آن شخص دریافت خواهید کرد.

 

فال ابجد متولدین مهر

 

مهر

ابجد فال شما : د ب ب

تعبیر : بهتر است اخلاق و رفتار درستی با اطرافیان تان در زندگی داشته باشید تا بتوانید دیگران را جذب خود کنید و شادی و آرامش در زندگی تان به وجود بیاورید. سعی کنید مال و ثروت خود را در موسسات معتبر بانکی سرمایه گذاری کنید تا بتوانید شادی و آرامش را در آینده برای خود و خانواده تان به وجود بیاورید، به زودی شخصی به شما پیشنهاد عاشقانه ای را می دهد که بهتر است قبول کنید برایتان خوشبختی  وآرامش را به وجود بیاورد .

 

فال ابجد متولدین آبان

آبان

ابجد فال شما : ج آ آ

تعبیر : سعی کنید در زندگی مراقب سلامتی خود باشید و خورد و خوراک تان را رعایت کنید  تا با مشکلات بزرگی در زندگی خود روبرو نشوید. سعی کنید به دنبال کار درست و حسابی برای خود باشید تا بتوانید اوضاع زندگی تان را رو به راه کنید و شادی و خوشبختی را در خود به وجود بیاورید. به زودی خبرهای خوب و خوشی از طرف دوستان تان دریافت خواهید کرد که برایتان موفقیت و سربلندی را در زندگی به وجود می آورد. ممکن است با همسرتان در زندگی جر و بحثی داشته باشید که برای تان ناراحت کننده دیده می شود.

 

فال ابجد متولدین آذر

آذر

ابجد فال شما : ج آ ب

تعبیر : رزق و روزی حلال در زندگی به دست تان خواهد رسید. شما به آرامش و آسایش دست پیدا می کنید و شادی و خوشبختی را در خود به وجود می آورید، باید بیشتر مراقب خود در زمینه کاری باشید چون شخصی می خواهد شما را با دردسر های بزرگ مواجه کند و کارهایتان را  به تاخیر بیندازد. بهتر است در کارتان تلاش و کوشش خود را بالا ببرید تا هیچ مشکلی ایجاد نشود. به زودی دیداری عاشقانه و پرشور و نشاط در پیش رو دارید که باعث می شود حس و حالت تان تغییر کند.

 

فال ابجد متولدین دی

دی

 

ابجد فال شما : ب آ ج

تعبیر : سعی کنید اخلاق و رفتار خود را در زندگی تغییر دهید تا بتوانید به آرامش و آسایش دست پیدا کنید و شادی را در زندگی تان به وجود بیاورید، به زودی در امورات کاری و پولی به سود و منفعت بسیار عالی دست پیدا خواهید کرد و شادی را در زندگی تان به وجود می آورید، اگر قصد ازدواج دارید این ازدواج سر خواهد گرفت و شما به موفقیت و خوشبختی خواهید رسید و سربلندی و مقامات بالا را در زندگی تان به وجود خواهد آورد.

 

فال ابجد متولدین بهمن

بهمن

ابجد فال شما : د د د

تعبیر : به زودی غم و اندوه زندگی تان از بین خواهد رفت. شما به مقامات بالا و خوشبختی دست پیدا خواهید کرد و شادی و آرامش را در زندگی تان به دست می آورید. اگر قصد معاملات پولی و مالی را دارید بهتر است به انجام برسانید که برای تان خوشایند دیده شده است و شما را به موفقیت های بالای می رساند، به زودی راهی سفری عاشقانه و پر شور و نشاط خواهید شد که در آینده خوشبختی و آرامش را در زندگی تان سرازیر می کند.

 

فال ابجد متولدین اسفند

اسفند

ابجد فال شما : ب ب د

تعبیر : بسیار مغرور و لجباز هستید و به همین دلیل مشکلاتی میان شما و اطرافیانتان به وجود آمده، این رفتارها موجب شده که هرکس برداشتی از کارهای شما داشته باشد و حتی دوستان و عشق زندگی تان را هم از دست داده باشید سعی کنید دلیل این حرکات تان را به بقیه توضیح دهید. از نظر مالی شاید در موقعیت خوبی نباشید اما به زودی وارد راهی خواهید شد و زندگی تان سر و سامان خواهد یافت. فردی برای تان نگران است؛ سعی کنید آنقدر او را آزار ندهید و بیشتر هوایش را داشته باشید.

خانه – بیاخبر