به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

لیلا بلوکات عکسی از پشت صحنه سریال از سرنوشت منتشر کرد که سایر بازیگران مثل دارا حیایی هم در آن حضور دارند.

وقت صبح– لیلا بلوکات بازیگر زن سینمای ایران تصاویری از پشت صحنه سریال از سرنوشت منتشر کرد که در ادامه می بینید:

فصل اول سریال از سرنوشت، به کارگردانی محمدرضا خردمندان و فصل دوم و سوم به کارگردانی علیرضا بذرافشان سال ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ روی آنتن شبکه دو رفتند.

تهیه کننده سریال گفت: برنامه ریزی‌هایی انجام شده است و بنا داریم از سرنوشت را تا فصل ۶ ادامه دهیم.

وی درباره قصه فصل چهار «از سرنوشت» نیز بیان داشت: در این فصل ما ادامه زندگی هاشم و سهراب را می‌بینیم و آزاد شدن هاشم از زندان و مشکلات جدیدی که در زندگی و کار با آن‌ها روبرو می‌شود و موانعی که در جهت تولید برای این دو شخصیت اصلی پیش می‌آید.

ادامه کار

تحویلیان با اشاره به بیان اینکه سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف برای سریال سازی هزینه‌هایی از گره تولید دریافت می‌کنند، افزود:

سفر به قزوین سفری است که یکی از قهرمان‌های ما به این شهر دارد و فرصتی می‌شود تا سری به این شهر بزنیم. اگر میراث فرهنگی قزوین با ما همکاری کنند می‌توانیم به خوبی این مکان‌های تاریخی را نشان دهیم، اما متاسفانه این روز‌ها طوری شده که همه ارگان‌ها برای ما چرتکه می‌اندازند!

تهیه کننده این سریال درباره بازیگر‌های جدیدی که به این سریال اضافه شدند، ادامه داد: دو بازیگر جوان و جدید به ما اضافه شدند. اما از میان بازیگر‌های چهره می‌توان به سولماز غنی و نگین صدق گویا اشاره کرد، همچنین چند بازیگر در حال انتخاب شدن هستند.

علی‌اکبر تحویلیان تهیه‌کننده این سریال تلویزیونی در گفت‌وگویی با تسنیم، از پیشرفت ۲۰ درصدی تصویربرداری سریال با رعایت پروتکل‌های بهداشتی خبر داد که در کنار ساناز سعیدی به زودی رابعه مدنی هم به جمعِ بازیگران “از سرنوشت” اضافه خواهد شد.

فصل چهارم از سرنوشت در چه مرحله‌ای است؟

تحویلیان درباره تصویربرداری سریال در خارج از تهران، تصریح کرد: فعلاً فیلمبرداری در مناطق تهران و شهر‌های همجوار ادامه دارد و به قزوین و ارومیه هم می‌رویم و بخش‌هایی را در آن مناطق فیلمبرداری خواهیم کرد.

تهیه کننده سریال گفت: تصویربرداری تا مهر و آبان ادامه دارد و احتمالاً فصل چهارم این سریال تلویزیونی، پاییز روی آنتن برود.

در این مجموعه تلویزیونی تاکنون حسین پاکدل، دارا حیایی، کیسان دیباج، فاطمه بهارمست، مجید واشقانی، لیلا بلوکات و مائده طهماسبی معرفی شده‌اند که در کنار بازیگران جدید جلوی دوربین رفته و روز‌های آینده هم به تناسب موقعیت‌های جدید، بازیگرانی به جمعِ هنرمندان “از سرنوشت ۴” اضافه خواهد شد.

 

خانه – بیاخبر