به گزارش سرویس وبگردی مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

گلشیفته فراهانی دختر بهزاد فراهانی است.گلشیفته فراهانی خواهر بازیگر ایرانی شقایق فراهانی است.گلشیفته فراهانی پیش از این در ایران بازیگری می کرد.گلشیفته فراهانی در فیلم سینمایی درباره الی ایفای نقش کرده است.گلشیفته فراهانی اکنون در فرانسه زندگی می کند.

اخیرا عکس جدیدی از گلشیفته فراهانی منتشر شده و به نظر می رسد مربوط به یکی از سکانس های فیلم باشد.او در صفحه اینستاگرامش تصویری منتشر کرده است و در توضیح گفته است: گلشیفته فراهانی و کریستوس دورژ، در مهمانی گالای افتتاحیه اپرای ملی پاریس برای فصل جدید ۲۰۱۶-۲۰۱۷، از کریستوس به عنوان همسر گلشیفته فراهانی یاد کرده‌اند.

او یک سایکولوژیست استرالیایی است، درحالی که مدتی پیش عنوان شده بود گلشیفته فراهانی با یک هنرمند خیابانی ازدواج کرده است اما عکس با کریستوس دورژ را منتشر کرد.

گلشیفته فراهانی با اصغر فرهادی مشهور شد

 آخرین ایفای نقش او بازی در فیلم درباره الی در نقش سپیده به کارگردانی اصغر فرهادی بود.

 گلشیفته فراهانی بهترین بازیگر نقش اول زن

گلشیفته فراهان با فیلم سینمایی اشک سرما در سال ۱۳۸۲ برنده تندیس بهترین بازیگر نقش اول زن خانه سینما شد و با فیلم بوتیک جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره بزرگ سه قاره در نانت، فرانسه را برنده شد.

گلشیفته1

گلشیفته فراهانی به هالیوود رفت

 گلشیفته بطور پنهانی در یک فیلم هالیوودی بنام یک مشت دروغ در سال ۱۳۸۷ بازی کرد و منتشر شدن عکس های این فیلم موجب بازداشت و دادگاهی شدن گلشیفته شد. این بازیگر زن ایرانی قبل از فیلم درباره الی در هالیوود بازی کرده بود.

خروجش از کشور و حضور در فرش قرمز این فیلم هالیوودی دیگر راهی برای بازگشت او باقی نگذاشت و در حال حاضر در کشور فرانسه زندگی می کند.

منبع : پاتوق آنلاین

این مطلب از گروه وبگردی است و جنبه سرگرمی دارد

خانه – بیاخبر