به گزارش سرویس وبگردی مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

امیر جعفری از سلبریتی های محبوب سینما و تلویزیون است. همسر امیر جعفری هم مانند او از بازیگران سرشناس و دوست داشتنی است. امیر جعفری یک پسر به نام آیین دارد. امیر جعفری به همراه خانواده به خارج از ایران سفر کرده بود. در این سفر خانواده امیر جعفری و سالار عقیلی با هم بوده اند.

امیر جعفری بازیگر مطرح سینما و تلویزیون و همسر ریما رامین فر، به همراه خانواده خود سفری به خارج از کشور داشته است.

در تصاویری که از خانواده امیر جعفری منتشر شده است، آن‌ها در کنار سالار عقیلی خواننده مشهور به همراه همسر و فرزندش دیده می‌شوند.

امیر جعفری با پسرش

توضیح امیر جعفری در رابطه با بابک زنجانی

۱)ارتباط من با آقای بابک زنجانی مربوط به شرایط امروز من و بابک نیست. ما دوست، بچه محل و همکلاسی قدیمی هستیم که طی ۲۹ سال گذشته ارتباط خانوادگی داشتیم و کنار هم بودیم.

شاید دلیل پایداری دوستیمون طی این سال‌ها این بوده که تا امروز هیچ نوع مراوده مالی و کاری باهم نداشتیم و نداریم چرا که فی‌نفسه نوع کاری که انجام می‌دیم متفاوت هست و هیچوقت نیاز نبوده که از موقعیت همدیگر استفاده ابزاری بکنیم.

طی این سال‌ها بابک رفیق صمیمی من بوده و من‌بعد هم خواهد بود فارغ از شرایط امروزش، مثل خیلی‌های دیگه که باهاشون دست رفاقت دادم و همیشه و همه جا کنار هم بودیم.

۲) بنده در جایگاهی نیستم که مشاور هنری مجموعه‌ای باشم. اساتید پیشکسوتی در عرصه هنر هستند که توانایی بسیاری در این زمینه دارند و از وجود مبارکشون استفاده می‌شود.

بابک از من به عنوان یک دوست در زمینه سرمایه‌گذاری در عرصه سینما راهنمایی خواست و من هم برحسب وظیفه هر آنچه که می‌دانستم را بدون هیچ چشم‌داشت مالی در اختیارش گذاشتم و تشویقش کردم که این کار را انجام بدهد.

چرا که به نظرم هر کسی که بخواهد کمکی به اقتصاد ورشکسته و بیمار سینما بکند باید مورد حمایت و تشویق قرار بگیرد، خواه این شخص بابک باشد یا هر کس دیگری.

ضمنا دوستانی که نسبت به عملکرد بابک انتقاد دارند می‌توانند با مراجعه به صفحه بابک نظراتشونو مطرح کنند و جواب بگیرند، بنده اینجا با جان و دل فقط پذیرای نظراتتون نسبت به خودم هستم و در آخر، دلیل شرکتم در مراسم تولد و بازگشت به سینمای استاد عزیزم ناصر خان ملک‌مطیعی هم چیزی جز ارادت و دلبستگی بنده نسبت به ایشان نبوده و نیست.

منبع : وقت صبح

خانه – بیاخبر