به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

مهران غفوریان، بازیگر سینما و تلویزیون ویدیویی از شادی و هم خوانی اش با هانا دخترش منتشر کرده است و با استقبال کاربران مواجه شده است.

ویدیو- مهران غفوریان و دخترش در این ویدیو با تیتراژ برنامه مهمونی به کارگردانی و صدای ایرج طهماسب هم خوانی می کنند و هانا حرکات موزونی با آن انجام می دهد.

او سپس هوتن شکیبا، بازیگر سینما و تلویزیون و صدا پیشه عروسک بچه در برنامه مهمونی را تگ کرده است، تا او را در این شادی شریک کند.

بخوانید: قابی زیبا از خانواده خوشبخت “مهران غفوریان”/ عکس

بیوگرافی مهران غفوریان

مهران غفوریان بازیگر، کارگردان، کمدین، فیلمنامه ‌نویس و مجری ایرانی، متولد ۳ شهریور ۱۳۵۳ در تهران است.

مهران غفوریان فارغ ‌التحصیل رشته نقاشی در دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی است.

او در سال ۱۳۷۳ با نقش آفرینی در سریال لبخند سوم به کارگردانی مسعود رشیدی، نخستین تجربه خود را در زمینه بازیگری تلویزیون کسب کرد و در سال ۱۳۷۷ با سریال گل‌ های ۷۷، به عرصه کارگردان های تلویزیونی پیوست.

از میان سوابق مهران غفوریان در زمینه کارگردانی می توان به عناوینی همچون مجموعه سریال های زیر آسمان شهر، همسایه‌ ها، ورود ممنوع ممنوع، طبقه وسط، گل‌ های ۷۹، این چند نفر و  حرف تو حرف اشاره کرد.

وی در برنامه های تلویزیونی امشو و اعجوبه‌ ها نیز به عنوان مجری حضور داشته است. از دیگر آثار مهران غفوریان می توان به خاتون، نوبت لیلی، قبر مشترک، قورباغه، امشو، با من خوش میگذره، پرواز مرغابی ها، ما همه با هم هستیم، داش آکل، ۵۰ کیلو آلبالو، ما خیلی باحالیم، عطسه و قورباغه اشاره کرد.

خانه – بیاخبر