به گزارش سرویس وبگردی مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

 سمیرا حسینی فارغ التحصیل لیسانس رشته ادبیات نمایشی (تئاتر) از دانشگاه آزاد می باشدسمیرا حسینی در کنار بازیگری در زمینه فیلمنامه نویسی و کارگردانی هم تجربه فعالیت داردسمیرا حسینی تئاتر را از نوجوانی و از مقطع دبیرستان شروع کرد تا اینکه بصورت جدی از سال دوم دانشگاه با تئاترهای دانشجویی بروی صحنه رفت سمیرا حسینی اولین بار با فیلم سینمایی گیس برده سال ۸۵ بازی در سینما را تجربه کرد.

سمیرا حسینی از دوستان نزدیک متین ستوده بازیگر ایرانی است که هر دوی آن ها تبدیل به داف های اینستاگرامی شده اند. این سمیرا خانم هیچ حاشیه ای ندارد اما تغییری که در چهره اش داد جلب توجه کرد. سمیرا حسینی همانند بسیاری از خانم های بازیگر عمل زیبایی بینی انجام داد و چیزی که جالب بود ازین رو به اون شدن چهره این بازیگر جوان است.

در ادامه تصاویر جدید او را که در اینستاگرام پست کرده مشاهده می کنید. ناگفته نمان موها سبز و تیپ اروپایی اش را هم کاربران بسیار دوست داشتند.

سمیرا حسینی

چهره قبل از عمل خانم بازیگر

سمییرا حسینی

بیوگرافی سمیرا حسینی

سمیرا حسینی بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۲۸ آبان ۱۳۶۳ در تهران است و حدود ۳۶ سال سن دارد. وی در خانواده ای ۶ نفره متولد و بزرگ شده است و ۲ برادر و ۱ خواهر دارد. وی دیپلم خود را در رشته تجربی گرفته است و فارغ التحصیل رشته تئاتر، گرایش ادبیات نمایشی در مقطع لیسانس از دانشکده هنر و معماری دانشگاه تهران می باشد.

سمیرا حسینی

ازدواج خانم خانما

تصویری از خانم حسینی و یک مرد در فضای مجازی تحت عنوان همسر ایشان منتشر شه است که صحت این خبر در دسترس نیست. در اینستاگرام هم همه تصاویرش تکی و از خودش می باشد.

سمیرا حسینی

منبع: شایا نیوز

خانه – بیاخبر