به گزارش سرویس وبگردی مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

خانم بازیگر / فتانه ملک محمدی خانم بازیگر جوان  متولد زمستان ۱۳۶۸ است. این خانم بازیگر فارغ التحصیل رشته موسیقی با ساز تخصصی ویلون است.خانم بازیگر زمانی که در یک سایت سینمایی آگهی جذب بازیگر را مشاهده می کند با اینکه تاریخ آگهی گذشته است, فرم را پر کرده و به دفتر خانم تهمینه میلانی می رود و پس از انجام تست از بین ۱۰۰ نفر به دلیل اینکه, چشم های مشکی و همرنگ شهاب حسینی داشته ,و همچنین توانایی زدن ساز برای نقش رها انتخاب می شود. خانم بازیگر گفت: من به منزل خانم میلانی رفتم. یک سکانس از فیلمنامه را به من دادند بازی کنم، سکانس خیلی سختی بود، اما خانم میلانی با من سختگیرانه رفتار نکردند تا اولین بار در سال ۱۳۸۷ در فیلم سوپر استار نقش مقابل شهاب حسینی را بازی کردم.

اولین کار بازیگری فتانه محمدی

وی در سال ۱۳۸۷ با فیلم سوپر استار به کارگردانی تهمینه میلانی توانست به خوبی بدرخشد و همان سال برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر برای بازی در فیلم سوپراستار در بخش سینمای معناگرا بیست و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر شد.

فتانه محمدی درتلویزیون

فتانه ملک محمدی سال ۱۳۹۵ در ۲۷ سالگی در سریال چرخ و فلک نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند.

فتانه ملک محمدی

علاقه به موسیقی فتانه محمدی

من به موسیقی علاقه خاصی دارم و تمام لذت من در موسیقی است به طوریکه اگر موسیقی گوش نکنم خوابم نمی برد. من ویولن می زنم و به دلیل علاقه به کودکان و موسیقی برای آن ها تدریس می کنم.

دغدغه فتانه محمدی

فتانه محمدی: کار کردن در سینما دغدغه ام است. همچنین می خواهم تغییراتی در زندگی شخصی ام ایجاد شود

وضعیت سینما از دیدگاه فتانه محمدی

در این چند سال وضعیت سینما خیلی تغییر کرده است. در گذشته کمتر فیلم ساخته می شد اما در حال حاضر فیلمسازان جوان به قدری درخشان کار می سازند که هر سال در جشنواره منتظر دیدن فیلم های نسل جوان سینما هستیم و این اتفاق باعث خوشحالی است. چراکه فکر، ایده و بازیگران جدید با آنها همراه است.

فتانه ملک محمدی

انتخاب فتانه محمدی

من از بچگی موسیقی را دوست داشتم. همین الان هم موسیقی را بیشتر از سینما دوست دارم. اولش هم که فرم بازیگری برای فیلم سوپراستار را پر کردم اصلا فکر نمی کردم انتخاب شوم، چون هم سنم بیشتر بود و هم این که من سابقه بازیگری نداشتم. بی علاقه هم نبودم. در این حد که فیلم سینمایی ببینم دوست داشتم شانسم را امتحان کنم. فکر می کنم شانس در خانه من را زد و من هم در را باز کردم.

ازدواج فتانه محمدی

فتانه ملک محمدی

فتانه محمدی متاهل است و اسم همسرش نیما است.

ساعد نیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد

 

 

خانه – بیاخبر