Blog Post

رمان صمد بزرگ ‌مرد کوچک به آلمانی ترجمه شد + عکس
وبگردی

رمان صمد بزرگ ‌مرد کوچک به آلمانی ترجمه شد + عکس 

به گزارش سرویس وبگردی مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر


رکنا: نسخه آلمانی رمان ایرانی صمد بزرگ‌مرد کوچک نوشته رضا بهرامی توسط موسسه فرهنگی هنری ایران و آلمان (رنگین ‌کمان) و با ترجمه علی حقیقی در شهر هامبورگ منتشر شده است.


علی بابا-بنر زیر عکس خبر


به گزارش رکنا، رضا بهرامی جوان باستعداد ایرانی که در رشته مدیریت کسب و کار دانش آموخته ، درحوزه های مختلف هنری دارای توانمندی منحصر به فردی است ،او نویسنده حوزه تجارت و موفقیت است از او پیش از این کتاب غیر ادبی جالبی با عنوان ( معجزه حرکت) به انتشار رسیده، بهرامی در کتاب صمد، بزرگ مرد کوچک، سراغ ژانری متفاوت رفته است.

همچنین  همزمان با انتشار نسخه آلمانی‌ زبان این کتاب از فایل صوتی آن  توسط انتشارات دیجیتال موج کتاب  و با گویندگی محسن زرآبادی مدیر دوبلاژ به صورت آنلاین رونمایی شده است . موج کتاب یکی از مراکز انتشار  کتاب دیجیتال در ایران است. 

قصه رمان ” صمد بزرگ ‌مرد کوچک ” بر اساس یک داستان واقعی شکل گرفته و حاصل تجربه شخصی نویسنده است. وی به سال ۱۹۷۷در تهران دیده به جهان گشوده است.حیطه فعالیتهای هنری بهرامی طیف گسترده ای را شامل میشود؛ از مدیریت کسب و کار گرفته تا نویسندگی ، خوانندگی و صداپیشگی، او کار صدا پیشگی را زیر نظر مرحوم استاد چنگیز جلیلوندآموخت.

 
آیا این خبر مفید بود؟

خانه – بیاخبر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

4 × سه =

60 − = 56

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *