به گزارش سرویس وبگردی مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

ریحانه پارسا سرنوشت عجیبی را برای خود رقم زد. ریحانه پارسا پس از مهاجرت از ایران انواع و اقسام حواشی را یدک کشید. ریحانه پارسا پس از نقش آفرینی در سریال پربیننده “پدر” می توانس به چهره هنری محبوبی تبدیل نشود اما ظاهرا علاقه ریحانه پارسا به مشهور شدن با انجام حرکات زشت رفتاری بیشتر بود تا کارهای هنری. در این فیلم به تجزیه و تحلیل رفتارهای ریحانه پارسا از زمانی که در ایران بود تا اکنون که در ترکیه به سر می برد پرداخته ایم.

ریحانه پارسا خودکشی کرد؟

ریحانه پارسا بازیگر ایرانی که مدتی است در ترکیه بسر می برد این روزها بسیار خبر ساز شده است.خبرها حاکی بر آن است که ریحانه پارسا در ترکیه کشته شده است البته چندی قبل خود ریحانه پارسا در لایو اینستاگرامش حرف از خودکشی زده بود.

ریحانه پارسا بازیگر

از طرف ریحانه پارسا و یا خانواده او بعد از انتشار این خبر تایید یا تکذیبی صورت نگرفته است.

ریحانه پارسا کیست ؟

در ویدئویی که مشاهده می کنید چگونگی سقوط این بازیگر را از اوج به ذلت و اعتیاد و فساد مشاهده می‌کنید.برخی معتقدند او به علت اختلالات روانی و مصرف مواد این شایعات را ایجاد می کند برای جلب توجه کاربران.

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا از شخصیتهای منفور در نظر مردم ایران

او در سالهای اخیر با رفتارهای دور از شان و نادرستش بیش از پیش نفرت دیگران را راجع به خودش برانگیخته کرده است و یکی از شخصیتهای منفور در نظر مردم ایران است.

ریحانه پارسا کیست

ریحانه پارسا برای جذب فالور به هر رفتار زشت و ناپسندی دست زده و یکی از منفورترین شخصیتهای هنری ایران است و زمانی که از ایران مهاجرت کرد با گفتن حرفای بی اساس خانواده و اطرافیانش را زیر سوال برد و از رابطه پرتنشش با پدرش و دیگر اعضای خانواده اش بارها صحبت کرد.

ریحانه پارسا سلبریتی

  منبع : مثلث آنلاین

خانه – بیاخبر