به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

ریحانه پارسا خیلی زیرپوستی و با زرنگی و البته با خوشحالی از مردم دعوت کرد تا به دیدن فیلم گشت ۳ بروند.

به گزارش وقت صبح، به نظر می رسد فیلم گشت ۳ به زودی قرار است در ایران اکران شود و ریحانه پارسا در آن حضور دارد و همین دلیل خوشحالی ریحانه پارسا شده است.

اما آنطور که مشخص است ریحانه پارسا نمی خواهد به صورت علنی این فیلم را تبلیغ کند تا باعث توقیف دوباره آن نشود و به همین دلیل غیر مستقیم به آن اشاره می کند.

این آخرین پروژه ریحانه پارسا قبل از ترک ایران بود که با کشف حجاب و برهنه شدن باعث توقیف چند ماهه آن شده بود و ظاهرا حالا بعد از ماه ها رایزنی عوامل فیلم توانسته اند مجوز اکران آن را ببینند.

این روزها بیشتر از برهنگی حرف های خرافی ریحانه پارسا سوژه می شود که ظاهرا او دیوانه شده و یا ادای افراد دیوانه را در می اورد ولی هرچه هست می تواند واکنش بدون او به مواد مخدر باشد.

ریحانه پارسا بازیگر زن جنجالی مهاجرت کرده از ایران همیشه به نیروی مخفی که به او کمک می کند و حواسش به او هست صحبت می کند ولی هیچوقت صراحتا نگفته که منظورش خداوند است.

اراده همان فرستنده از سوی اوست،اراده بر خود همان سخن اوست… ریحانه پارسا از خانواده اش خیلی دلتنگ برادر کوچکش است و همیشه ابراز دلتنگی شدید برای او می کند ولی ظاهرا خانواده اش تمایلی برای پیوستن به او در ترکیه ندارند.

ریحانه پارسا اخیرا اعلام کرده که از رفتن به این راه پشیمان است و به آخر خط رسیده و امیدی به زندگی ندارد. شاید یکی از دلایل اصلی این صحبت ها شکست در جذب فالوور و کسب درآمد از ایرانی هاست.

او می گوید که دیگر امیدی به زندگی ندارد و باخته است و به آرزوهایی که داشته نتوانسته برسد. البته او ابتدای لایو اینستاگرامی خود به نقد حرکت هنرستان سوره و تعطیل کردن برخی رشته های نمایشی برای دختران پرداخت و دوباره اتهاماتی را به کارگردان مشهور و جنجالی زد.

خانه – بیاخبر