به گزارش سرویس وبگردی مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

محمدرضا گلزار از چهرهای پر فروش فیلم های سینمایی است محمدرضا گلزار حواشی زیادی را در سینما دارد محمدرضا گلزار از چهرهای مطرح در فضای مجازی است محمدرضا گلزار جزء پولدار ترین بازیگران است. ملیکا شریفی نیا درباره محمدرضا گلزار صحبت کرد.

به گزارش رکنا، صحبت های ملیکا شریفی نیا بازیگر زن تلویزیون درباره تجربه ای که از رفتار با محمدرضا گلزار داشته است را در این فیلم ببینید.

ملیکا شریفی نیا می گوید محمدرضا گلزار برخلاف آن چیزی که از بیرون به نظر می رسد خیلی انسان شریف و مهربون و آدم حسابیه و مردم نباید از بیرون او را قضاوت کنند. او به سفر مشهور مکه ای که محمدرضا گلزار رفته است اشاره می کند که وی نیز همراه گلزار در این سفر بوده است.

طرفداران خارجی گلزار

ویدیوهای زیادی در اینترنت وجود دارد که نشان دهنده آن است که گلزار در خارج از کشور هم طرفداران دختر و پسر دارد و این موضوع می تواند یک نکته جالب در میان بازیگران ایرانی باشد. محمدرضا گلزار بارها از دختران خارجی که طرفداران او هستند رونمایی کرده است. او دخترانی از آسیا و اروپا و آمریکا را نشان داده که نه تنها محمدرضا گلزار را می شناسند بلکه تیکه کلام های معروف او مثل بابا خوشگله را نیز بلدند و با دیدن او ذوق زده می شوند. البته محمدرضا گلزار خیلی سعی می کند با ستاره های خارجی سینمای دنیا مثل هالیوود و بالیوود دیده شود. مدتی قبل ویدیویی منتشر شد که در آن با چند طرفدار دهه هشتادی محمدرضا گلزار مصاحبه می شد که اگه او در دنیا نبود چه می کردند. اشکل هایی که این دختران با شنیدن این جمله ریختند سوژه رسانه ها و کارشناسان شد.محمدرضا گلزار قطعا طرفداران زیادی دارد، خیلی زیاد !و اینکه دختران و حتی پسران زیادی هستند که برای آنها اشک می ریزند در آن شکی نیست بدون هیچ نمایشی… اما موضوعی که مطرح می شود کارگردانی این محبت و طرفداری ست. اینکه یک مرکز تجاری راه بیندازی و اطلاعیه بدهی که در این شرایط بدون رعایت پروتکل ها به خیابان ها بریزند و ابراز محبت کنند آنجاست که بحث و حاشیه ها آغاز می شود.

وقتی گلزار مردم را نصیحت می کند

محمدرضا گلزار استوری ها و فیلم های زیادی برای نصیحت کردن مردم به تلاش کردن برای رسیدن به اهدافشان ارسال می کند ولی اکثر مردم می گویند تو زحمتی نکشیده ای و همه چیز اتفاقی برای تو رقم خورده است. او در جدیدترین متنی که درباره سختی های زندگی اش کشیده آورده است : سنگ ، بسیار است برای پاهایی که به دویدن در مسیرهای سخت ،عادت دارند ، برای آدم هایی که به اندازه ی کافی قوی اند ؛ چرا که خودشان را باور دارند . مشکل اینجاست که آنان که ندویدند و نرسیدند و کلافه شده اند از نشستن ؛ برای ایستاده ها سنگ می ریزند ! مشکل اینجاست که آدم های ساکن ، پای آدم های درعبور را می گیرند ، چون چشمان راکدشان به تماشای دویدن عادت ندارد ! مشکل اینجاست که آدم ها به جای سرکوب ضعف هایشان ، تسلیم می شوند ، به آسایشِ تسلیم؛ عادت می کنند و از یک جایی به بعد ،حتی تابِ دیدنِ موفقیت آنان که در سخت ترین شرایط ایستادند و ادامه دادند و تسلیم نشدند را ندارند ! آنان که نشسته اند ، رنجِ عبور را نمی فهمند ، و نمی دانند کسانی که امروز روی قله ای ایستاده اند ، چند بار در مسیرِ صعود ، زخمی شدند ، چند بار زمین خوردند و چند بار در نهایتِ خستگی ادامه دادند.

خانه – بیاخبر