به گزارش سرویس وبگردی مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

نیوشا ضیغمی از بازیگران جوان و معروف ایرانی است که با بازی در فیلم اخراجی ها شناخته شد.  نیوشا ضیغمی ظاهرا در سینما با کم کاری مواجه شده است. از آن جایی که نیوشا ضیغمی نزدیک به ۴ میلیون فالوور دارد همانند بسیاری از هنرمندان تبلیغات اینستایی انجام می دهد. نیوشا ضیغمی عکس های بسیاری را در اینستاگرام خود منتشر کرده است.نیوشا ضیغمی بازیگری محبوب میان مردم است.

به گزارش رکنا ، نیوشا ضیغمی می گوید در ایران برخلاف دنیا بازیگران و چهره های مشهور از پدر و مادر شدن فراری هستند و این درحالی است که بزرگترین بازیگران و سلبریتی های دنیا چند بچه دارند و حتی چند نفر را هم به سرپرستی می گیرند.

نیوشا ضیغمی که خودش هم مادر است می گوید در ایران بازیگران بزرگ و البته قدیمی بچه دار شدند و موفق هم شدند ولی نسل جدید بازیگران و سلبریتی های ایرانی از بچه دار شدن فراری هستند.

شاید برای شما جالب باشد که نیوشا ضیغمی در این چند سالی که مادر شده است کمترین تصویر ممکن از دخترش را منتشر کرده است که برای این کار خود دلیل عجیبی را عنوان می کند. نیوشا ضیغمی مانور زیادی روی بارداری خود داد و خب همه ی مصاحبه هایش این را اعلام می نمود و مردم خیلی حس خوبی به این اتفاق در زندگی او داشتند ولی بعد از به دنیا آمدن فرزند او دیگری خبری از دخترش نبود ! همین شد که برای مردم سوال پیش آمد که چرا خبری از دخترش در اینستاگرام او نیست. برخی حرف و حدیث ها پشت سر دختر نیوشا ضیغمی مطرح شده بود که می گفتند دختر او به دلیل زشت بودن نیاز به عمل زیبایی دارد به همین دلیل نیوشا ضیغمی می خواهد عکسی از دخترش منتشر نشود (چون دخترش شبیه به چهره خودش قبل از عمل زیبایی است) اما نیوشا ضیغمی به این حرف ها واکنش نشان داد و گفت که به دلیل فحاشی مردم به خودم و دخترم می خواهم عکسی از او منتشر نکنم.

حاشیه های خوانندگی نیوشا ضیغمی

تیزر تبلیغاتی که جنجالی شد : نیوشا ضیغمی سلطان تبلیغات عجیب و غریب میان بازیگران زن است. شاید این به آن دلیل است که او اصولا در تبلیغات زیادی حضور دارد. البته اینکه او هم در صفحه خود تبلیغات زیادی می کند و هم به عنوان مدل در تبلیغات حضور دارد همیشه مورد انتقاد مردم بوده است. او قبلا در واکنش به منتقدان تبلیغاتش گفته است که من مانند بکام و بیانسه تبلیغات می کنم. البته بسیاری از بازیگران زن مشهور و محبوب ایرانی در صفحات خود تبلیغات خاصی ندارند. الناز شاکردوست، سحر قریشی، ترانه علیدوستی و … تبلیغاتی در صفحه اینستاگرامی خود قرار نمی دهند مگر برای کمپین های اجتماعی یا مسائل مربوط به فیلم های خودشان، اما در این میان بهاره رهنما و فریبا نادری و نیوشا ضیغمی از آن درسته از بازیگرانی هستند که کسب درآمد خوبی از این طریق دارند (جدیدا نفیسه روشن هم به جمع آنها اضافه شده است)

منبع: برخط نیوز

خانه – بیاخبر