به گزارش سرویس وبگردی مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

بهاره رهنما فیلمی از جشن تولد مادرش منتشر کرد. بهاره رهنما مادرش را به مناسبت تولدش سورپرایز کرده است. بهاره رهنما همسر امیرخسرو عباسی است. بهاره رهنما فرزندی از همسر سابق خود پیمان قاسم خانی دارد. بهاره رهنما فیلم جدیدی را در فضای مجازی منتشر کرد.

به گزارش رکنا، بهاره رهنما این روزها برای اجرای یک نمایش به استانبول سفر کرده و معلوم نیست کی به ایران برگردد.  او اخیرا فیلمی را در فضای مجازی منتشر کرد.

بهاره رهنما بازیگر زن جنجالی که ظاهرا نتوانسته منتظر بازگشایی سینماها و سالن های تئاتر در ایران بماند به ترکیه رفته تا در آنجا اجرای نمایش داشته باشد و برای آن خیلی هیجان زده است.

شایعه مهاجرت بهاره رهنما به خارج از کشور

همزمان با سفر بهاره رهنما به خارج از کشور (ترکیه) برای اجرای نمایش شایعات درباره او داغ شده و برخی رسانه ها و پیج های اینستاگرامی با انتشار تصاویر سوار شدنش به هواپیما و سفر کردنش می گویند که او از کشور رفته و مهاجرت کرده است. همه ی این صحبت ها شایعه است و بهاره رهنما آن را تکذیب کرده و می گوید خیلی زود به ایران بر می گردد. حاشیه های ازدواج بهاره رهنما : دو تا از  نکات جنجالی که کاربران شبکه های اجتماعی به بهاره رهنما می گویند این است که اولا او در چهل سالگی لباس عروس پوشید هاست و دیگر اینکه او به خاطر پولداری حاجی با او ازدواج کرده است.  بهاره رهنما در بخشی از گفتگویش در این برنامه درباره جنجال پوشیدن لباس عروس گفت: بله من در۴۲ سالگی لباس عروس پوشیدم و عکس گرفتم و قطعا در انتخاب همسر یکی از ملاک های من موقعیت مالی همسرم بود اما چیزهای افسانه ای که می گویند صحت ندارد یا لااقل من ندیده ام، با خنده گفت: مگر اینکه حاجی پنهان کرده باشد. بهاره رهنما بعد از جدایی از پیمان قاسم خانی در تاریخ ۹۶/۶/۴ با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد. جالب است که روی کارت عروسی بهاره رهنما، شعری از سیمین بهبهانی نوشته شده بود.

بهاره رهنما

بهاره رهنما

منبع: برخط نیوز

خانه – بیاخبر