به گزارش سرویس وبگردی مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر


دیبا زاهدی بازیگر جوان سینما و تلویزیون که فارغ التحصیل رشته معماری است دیبا زاهدی از کودکی عاشق بازیگری و صحنه بود و بعدها اعتراف کرد که به اجبار خانواده به سراغ مهندسی رفت. دیبازاهدی متولد ۱۳۶۸ می باشد دیبا زاهدی کار بازیگری را با حضور در کلاس های استاد سمندریان آغاز کرد دیبا زاهدی دوره های بازیگری را زیر نظر مهتاب نصیرپور و محمد رحمانیان گذراند است

دیبا اولین بار در فیلم سینمای پنج ستاره حضور پیدا کرد. او در این فیلم با بازیگرانی چون شهاب حسینی، شیرین بینا، بهنوش بختیاری، سحر قریشی، بهناز جعفری، لیلا بلوکات، امید روحانی و … همبازی بود.

دیبا زاهدی در نمایی از فیلم پنج ستاره

دیبا زاهدی در اولین تجربه حضور در نمایش خانگی در فیلم نهنگ آبی ساخته فریدون جیرانی مقابل دوربین رفت.

این بازیگر جوان در سریال نهنگ آبی بازیگر نقش پگاه دختر علیرضا خالقی و همسرش سارا بود و این سریال یکی از تجربه های خوب دیبا زاهدی در دنیای بازیگری و حضور در نمایش خانگی بود.

دیبا زاهدی

دیبا در فضای مجازی هم حضور دارد. این بازیگر در صفحه اینستاگرام خود حدود ۱۶۰ هزار دنبال کننده دارد. 

این طور که معلوم است دیبا خانم هم مانند بسیاری از هنرمندان خانم علاقه ای به حجاب ندارد و همیشه با سر و گردنی باز تصاویرش را منتشر می کند. اما اینبار در عکس هایی که به تازگی پست کرده با ژست هایی تحریک آمیز و یقه ای بسیار باز می باشد که اگر ان تکه روسری کوتاه را بر روی سر نداشت سنگین تر بود!

این بازیگر بی حاشیه با این سر و وضع حاشیه دار شد. در ادامه تصاویر جدید او را مشاهده می کنید.

دیبا زاهدی

دیبا زاهدی

منبع:شایا نیوز

 

خانه – بیاخبر