به گزارش سرویس وبگردی مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

سحرقریشی بازیگر جوان ایرانی است که در تهران به دنیا آمده که پس از بازی در فیلم دلنوازان معروف شد. سحر قریشی در سینمای نقش های مهمی ایفا کرده و سحر قریشی در فضای مجازی فعالیت گسترده اس دارد. سحر قریشی در حال حاضر مجرد است.  سحر قریشی خود را سلبریتی مردمی می داند.

به گزارش رکنا، در جریان یکی از سفرهای سحر قریشی در فرودگاه تعدادی از دختران دهه هشتادی طرفداراش او را محاصره می کنند و یکی از آنها که حجاب نداشت به سمت آغوش گرفتن سحر قریشی می رود.

تذکرهای مکرر مردی که در ویدیو است به دختری که روسری اش افتاده سوژه کاربران شده و آنها به شدت واکنش نشان داده اند و برخی گفته اند با توجه به احساساتی شدن دختر جوان با دیدن سحر قریشی نباید اینقدر تذکر می داد.

یکی از بزرگترین ضربه هایی که سحر قریشی در زندگی هنری اش خورده حضور در برنامه رضا رشیدپور مجری جنجالی تلویزیون بود (البته آن موقع مجری تلویزیون نبود و اینترنتی برنامه اجرا می کرد). سحر قریشی چند سال پیش در برنامه دید در شب رضا رشیدپور شرکت کرد که به جرات می توان جنجالی ترین برنامه گفتگو محور با یک بازیگر در تاریخ سینمای ایران دانست. رضا رشیدپور بازیگر زن مشهور ایرانی را در آن برنامه کوچک کرد و با طرح سوال ها وچالش هایی کم سوادی بازیگران را به رخ کشید. و در نهایت سکانس ها و بخش هایی از برنامه را که مهمان برنامه (سحر قریشی) درخواست کرده بود پاک شود را پاک نکرد و بدین ترتیب یک برنامه جنجالی تدارک دید که در آن سحر قریشی تحقیر و مسخره مردم شد. رضا رشیدپور با آن برنامه خیلی اوج گرفت و مدتی بعد دوباره به تلویزیون برگشت !

منبع: برخط نیوز

این مطلب از صفحه وبگردی تهیه شده و فقط جنبه سرگرمی دارد

 

 

خانه – بیاخبر