به گزارش سرویس وبگردی مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

نیوشا ضیغمی بازیگر متولد تابستان است. نیوشا ضیغمی به تیر و کمان بازی علاقه دارد. نیوشا ضیغمی یک دختر به نام لنا دارد. نیوشا ضیغمی گاهی در اینستاگرام فعال است مانند این سلفی که نیوشا ضیغمی در صفحه خود منتشر کرده است.

به گزارش رکنا، نیوشا ضیغمی که فعالیت زیادی در صفحات مجازی دارد امروز چهارشنبه ۲۱ مهر دو عکس جالب از خودش منتشر کرده که ر ادامه می بینید.اخیرا و بعد از همه گیری کرونا او هم کمتر در آثار سینمایی  نمایش خانگی حضور دارد و بیشتر در فضای مجازی فعال است.

نیوشا ضیغمی چهره دیگری به خود گرفت.

نیوشا ضیغمی

او می گوید  با این وضعیت گرانی خیلی از بازیگران دستمزد پایینی دارند و برای آنها مشکلات اقتصادی و مالی وجود دارد.

ضیغمی درباره این سوال که به خاطر پولدار بودن شوهرش با او ازدواج کرده ؟ پاسخ داد: به خاطر پول با آراش ازدواج نکردم، من مغز اقتصادی دارم.

او افزود ۱۸ سالم بود ماشینم رو فروختم، وام گرفتم خونه خریدم، دادمش اجاره و از اجارش وامم رو تسویه کردم، مغزم برای پول خوب کار می کند.

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی خودش را آدم خودساخته ای می داند

خانم ضیغمی بر این عقیده است که از نوجوانی خودش تلاش کرده و ثروت به دست آورده و اینکه مردم او را به نادرست قضاوت می کنند صحیح نیست و برای به دست آوردن ثروتش خیلی تلاش کرده است.

جمله مشهور او که می گوید به خاطر پول با آراش ازدواج نکردم، من مغز اقتصادی دارم، ۱۸ سالم بود ماشینم رو فروختم، وام گرفتم خونه خریدم، دادمش اجاره و از اجارش وامم رو تسویه کردم، مغزم برای پول خوب کار میکنه.

نیوشا ضیغمی

جالب است بدانید نیوشا ضیغمی درباره پولدار بودن شوهرش قبلا هم جواب داده بود که مهریه او تنها یک سکه است و اگه نیت مادی داشت مهریه بیشتری طلب می کرد.

این را بارها در مصاحبه ها و لایوهای اینستاگرامی اش گفته است. نیوشا ضیغمی در ۱۸ تیر ماه ۱۳۵۹ در تهران به دنیا آمد.او و خانواده اش در خیابان میرداماد زندگی میکردند.نیوشا ضیغمی بعد از اتمام دبیرستان، لیسانس خود را در رشته روانشناسی کودک از دانشگاه شهیدبهشتی تهران گرفت.

نیوشا ضیغمی

منبع: وقت صبح

این مطلب از گروه وب گردی است و تنها جنبه سرگرمی دارد.

خانه – بیاخبر