به گزارش سرویس وبگردی مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

گلشیفته فراهانی در خانواده هنرمند متولد شده است. در فیلم های سینمایی زیبا و به یاد ماندنی بازی گلشیفته فراهانی را شاهده بوده ایم. سال هاست که گلشیفته فراهانی از کشور مهاجرت کرده است. گلشیفته فراهانی در سریال «هجوم» بازی کرده است. متن گفت و گو با گلشیفته فراهانی را در ادامه بخوانید.

در این گفتگو نقل قولی از جیم جارموش درباره گلشیفته هست که گفته:«من واقعا حضور او را دوست دارم. من شیفته چشمان شیطون و شوخ و شنگ بودن او هستم. گلشیفته روحیه خیلی مثبتی دارد.»

گلشیفته در این گفت و گو درباره بازی در سریال «هجوم» اپل تی وی می‌گوید گفت:«این سریال حیرت انگیزترین تجربه زندگی ام بود. و من همیشه دور و برم پر از زنانی مثل آنیشا بودند که زن بودن و مادر بودن را انتخاب کرده اند.من همیشه آن ها را می‌دیدم و خوب می‌شناختمشان. جالب است که من تنها به یک مدل از زنان حسادت می‌کنم و آن زنانی هستند که ازدواج می‌کنند و یک شبه همه چیز دارند.در حالی که من باید زندگی خودم را از صفر می‌ساختم. دوستانم می‌گویند تو هرگز نمی‌توانی مثل آن زنان باشی،اما حالا باید روزی ۱۴ ساعت حسابی کار کنم!»

همکاری گلشیفته فراهانی با کارگردانان مختلف

گلشیفته درباره همکاری با کارگردانان مختلف در یک سریال هم گفت:« من یاد گرفته بودم که به کارگردان وفادار باشم، پس این تعویض دائم کارگردان مثل تعویض شوهر بود! مثل این بود که شما با کسی ازدواج کرده بودید و بگویند حالا با یک نفر دیگر زن و شوهر هستید! شما می‌گویید این کمی برایم ناراحت کننده است!»

مدیریت اینستاگرام گلشیفته فراهانی

گلشیفته درباره اینستاگرام ۱۲میلیون فالوئری که روی این شبکه اجتماعی دارد هم صحبت کرد:«حقیقتش ایده‌ای ندارم که چطور مدیریتش کنم. من خیلی دیر به اینستاگرام پیوستم. و همه چیز را غریزی جلو می‌برم. به نظرم حقیقت و واقعی بودن کلید اصلی آن است. مدیریت اینستاگرامم خیلی سخت است چون تعداد زیادی مخاطب ایرانی و بین المللی دارم.برای آدم هایی مثل من که در تبعید هستند، انگار در یک برزخ گیر کرده ایم. من اهل فرانسه نیستم، اما حالا بیش از ۱۳ سال است که بیرون ایران هستم.انگار باید برای خودتان یک قاره جدا بسازید که قوانین خودش را داشته باشد و آن را مال خود کنید.»

گلشیفته فراهانی دلقک درون دارد

گلشیفته درباره بازی کردن در یک کمدی تمام عیار گفت:«من بسیار بامزه هستم! همانقدر که تراژدی و درام در درون من هست، من یک دلقک درون دارم. واقعا دوست دارم کاری بازی کنم که بتوانم درآن بامزه باشم. اولین کسی که این را به من گفت ریدلی اسکات بود وقتی که فیلم «یک مشت دروغ » را می‌ساختم به من گفت :«در اوج بازیگری یکی از کارهایی که می‌توانی انجام بدهی بازی در کمدی است.» پس آره، امیدوارم که روزی اتفاق بیفتد.»

منبع : هنر امروز

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

خانه – بیاخبر