به گزارش سرویس وبگردی مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

دنیا جهانبخت به دنبال حاشیه می گردد. از عاشقی دنیا جهانبخت نسبت به ساسی مانکن شروع شد تا ازدواج دنیا جهانبخت با مهراد جم خواننده ایرانی. این روزها هم که مهراد جم از دنیا جهانبخت جدا شده است همچنان حواشی ادامه دارد. دنیا جهانبخت اخیرا فیلمی از زمان بارداری اش را منتشر کرد.

به گزارش رکنا، دنیا جهانبخت اخیرا در فیلمی در فضای مجازی منتشر کرده است که حاملگی خود را به رخ کاربران می کشد. یکی از مخاطبانش برای او نوشته است: همینطور که گوشی را در دست داری و از خودت عکس می گیری دوربین را بیار پایین تا ما شکم تو را ببینیم. دنیا جهانبخت هم پوزخندی زد و این فیلم را برای مخاطبانش در استوری اینستاگرامی اش منتشر کرد.

به دنیا جهانبخت از چهره های بسیار پر حاشیه و البته پر درآمد در اینستاگرام می باشد که ابتدا با استفاده از نمایش اندام خود و به قول خودش مدلینگ توانست معروف شود. اما شهرت اصلی او از وقتی شروع شد که خانم سلبریتی قصد خودکشی برای ساسی خواننده ایرانی را داشت آن هم با روسری!

دنیا جهانبخت از آن به بعد یاد گرفت که چگونه سر مردم را با فیلم ها و عاشقانه هایش گرم کند و از آن طرف درامدی میلیونی داشته باشد. دنیا خانم با همون حرکت توانست پیج خود را میلیونی کند و بعد از آن هم با ارتباط های کوتاه مدت با خواننده ها و افراد مشهور به یک شاخ اینستایی تبدیل شود.

دنیا جهانبخت و مهراد جم

دنیا جهانبخت حالا بیش از ۱۳ میلیون دنبال کننده دارد و درآمد روزانه اش هم به ۳۰۰ میلیون تومان رسیده است. وی به گفته خودش آذر ماه فرزندش آرتام به دنیا می آید اما با توجه به سابقه درخشان خانم شاخ کاربران به باردار بودنش هم شک دارند.

دنیا جهانبخت چند روزی می شود که از تب و تاب و حواشی افتاده حالا با رونمایی از تصاویر مادرش قصد جلب توجه دارد. او با انتشار عکسی از مامان دافش تولد او را تبریک گفت.

اولین کاری که دنیا خانم بعد از زایمان میکنه!

دنیا جهانبخت گاهی پرسش و پاسخ هایی در استوری هایش می گذارد. او در جدید ترین کوئسشن باکسی که گذاشت یکی از کاربران سوال کرد اولین کاری که بعد از زایمان انجام میدی چیه؟

دنیا خانم هم در جواب گفت رو شکمم می خوابم!

اما از آن مهمتر با توجه به اینکه قبل تر از این گفته شد کاربران به حاملگی این سلبریتی شک دارند، یکی از آن ها خواست تا دنیا در همان حالت دوربین را به سمت شکم خود ببرد.

اما با توجه به اینکه خواننده مرد آمریکایی “لیل ناز اکس” چندی پیش با پروتز شکمش خود را به حاملگی زده بود حالا دنبال کنندگان دنیا هم همچین فکری می کنند و ظاهرا تا آقا آرتام به دنیا نیاد باور نمی کنند.

بیوگرافی دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت متولد ۳۰ آبان ۱۳۶۸ در تهران است. فارغ التحصیل لیسانس گرافیک از دانشگاه آزاد تهران مرکز می باشد که از فتومدلینگ شروع کرد سپس مدتی در ترکیه بود و حالا در انگلستان و ترکیه زندگی می کند.

دنیا با نام اصلی «زهرا» جهانبخت در یک خانواده چهار نفره در شمیران به دنیا آمده است، پدرش مجید جهانبخت فوت کرده و مادرش خانه دار است و یک برادر هم دارد.

منبع: شایانیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و تنها جنبه سرگرمی دارد.

خانه – بیاخبر