به گزارش سرویس وبگردی مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

چشم از اعضای مهم صورت است. هرکس رنگ چشم خاص خود را دارد. فرم چشم افراد نیز متفاوت است. در زیبایی چهره فرد چشم تاثیر بسزایی دارد. زیباترین چشم‌ دنیا متعلق به یک دختر افغان است.

زیبایی نعمتی ذاتی و یک خصوصیت فردی است که خداوند به اشکال مختلف در نهاد هر انسانی قرار داده است و هرکسی به نوعی از آن برخوردار است ولی همیشه هستند افرادی که در یک نعمت نسبت به دیگران برتری دارند و در مورد زیبایی چهره این مورد را در برخی از افراد به خوبی میتوان دید و به خوبی تمایز را در چشمان خیره کننده ی آنها شاهد بود مثل دختر بچۀ افغان که تصاویرش را در این بخش می بینید.

چشم های این دختر افغان شما را شگفت زده می کند

سالها پیش در ژوئن ۱۹۸۵ ” مک کوری” همراه تیم فیلمبرداری نشنال جئوگرافیک، پرتره ای از یک دختر افغان ثبت کرد که تبدیل به ماندگارترین تصویر قرن بیستم شد. پرتره ای که یک دختر چشم رنگی که شال آجری بر سر داشت را به تصویر کشید اما این تنها تصویر از دختران زیبای افغان نبود، دخترانی که برخی آنها را نماینده رنج کودکان در کشورهای جنگ زده میدانستند بلکه تصاویر بسیار دیگری از آنها منتشر شد که یکی از آنها مربوط به دختر بی نام و نشانی است که چهره زیبایش را در این مطلب مشاهده می کنید.

چشم زیبا

داشتن چشمانی زیبا و با رنگی منحصربه فرد از ویژگی های دختران مناطق خاصی از افغانستان و پاکستان است که بنا به دلایل اقلیمی و بومی پدیدار شده است و نظر هر عکاس در جستجوی سوژه ای خاص و جذاب را به خود جلب می کند.

دختر ناشنانسی که عکسهایش را مشاهده می کنید یکی از همین سوژه ها بود که عکاس معروفش نتوانست آن را ندید بگیرد و از ابعاد مختلف و در استایل های گوناگون از آن تصاویری ثبت کرد.

منبع : منیبان

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

خانه – بیاخبر