به گزارش سرویس وبگردی مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

مهران غفوریان علاوه بر بازیگری، کارگردان، کمدین و فیلم نامه نویس  سینما ،تلویزیون و رادیو است. مهران غفوریان اولین فیلم از مهران غفوریان در بیمارستان منتشر شد. مهران غفوریان بازیگری را با مجموعه طنز جنگ ۳۹، به کارگردانی داریوش کاردان آغاز کرد. مهران غفوریان سکته کرد.همسر مهران غفوریان خبر سکته قلبی او را در فضای مجازی منتشر کرد.

به گزارش رکنا، نخستین فیلم از مهران غفوریان پس از بستری شدن در بیمارستان منتشر شد. مهران غفوریان با جملات طنز خودش داستان سکته کردن خود را تعریف کرد. او گفت: ما آمدیم این جا و دم در یک سکته ریزی زدیم، حالا هم باید برای عمل قلب باز منتظر شویم. او در ادامه گفت : شما خانواده من هستید.

مهران غفوریان سکته قلبی کرد

خبر سکته قلبی و بستری شدن مهران غفوریان را همسرش در فضای مجازی منتشر کرده است.

همسر مهران غفوریان در این باره در اینستاگرام نوشت: «امروز حدود ساعت ۱۲ ظهر مهران عزیزم دچار عارضه قلبی(سکته )شد و با آمبولانس به بیمارستان قلب جماران انتقال داده شد …فردا عمل قلب باز روی مهران انجام میشه ، عاجزانه از شما مردم مهربون میخوام که برای سلامتیش دعا کنید.»

یوسف تیموری بازیگر سینما و تلویزیون گفت: در تماسی که با خانواده مهران غفوریان داشتم، گفتند او در حال حاضر در اتاق عمل است. عمل قلب باز است و ان شاء الله تا ظهر به پایان می‌رسد.

خانه – بیاخبر