به گزارش سرویس وبگردی مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

سحر قریشی در نقش‌های متفاوتی بازی کرده است. سحر قریشی در میان منتقدان متعددش در سینما، حامیانی هم دارد.  در فیلم “به یک کارگر ساده نیازمندیم” سحر قریشی نقش آفرینی کرد. در این فیلم سحر قریشی در نقش همسر موقت آتیلا پسیانی ظاهر شد. در این فیلم سکانس های زیبایی از بازی سحر قریشی و آتیلا پسیانی را مشاهده می کنید.

سحر قریشی ازدواج کرده است؟

سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است که سالها در این حوزه فعالیت می کند.سحر قریشی ازدواج نکرده و خودش را پسر خانواده می داند.سحر قریشی با بازی در سریال دلنوازان بسیار معروف شد و از آن زمان به عنوان بازیگر سرشناس در بین مردم طرفدارانی زیادی پیدا کرد.

سحر قریشی

سحر قریشی با بازی در فیلم به یک کارگر ساده نیازمندیم در مقابل آتیلا پسیانی ایفای نقش کرد سحر قریشی در این فیلم به عنوان همسر موقت آتیلا پسیانی بود.

سحر قریشی

سحر قریشی پسر خانواده است

سحر قریشی به گفته خودش پسر خانواده است! رابطه بسیار نزدیکی هم با برادرش دارد. سپهر برادر سحر قریشی است که برعکس خواهرش علاقه زیادی به بازیگری ندارد! با سحر قریشی هم‌صحبت شدیم تا از ایده‌آل‌های زندگی‌اش بگوید، از رابطه‌اش با اعضای خانواده، نگاهش به زندگی، حواشی و شایعات و ایده‌هایی که برای آینده در ذهن دارد.

منبع : پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین

خانه – بیاخبر